Ніколи більше: 5 трендів, які не повернуться в моду

Мода / Тренд
Фото: Getty Images,
Cosmo

Мода циклічна. Давно забуті тренди мають властивість повертатись як на короткий час, так і на декілька сезонів. Однак є варіанти, які ми навряд колись знову зустрінемо на сторінках модних журналів. Хіба тільки в розділі “Анти-тренди”. Тому ми вирішили зробити підбірку колись популярних тенденцій, які ніколи більше не будуть в моді. Не повторюй цих помилок за жодних обстави.

Брови-ниточки

Це поганий-поганий тренд. Давай на чистоту, комусь було легше, комусь важче, але задля такої форми всім доводилось псувати власні брови. І це тобі не боб-каре чи стрижка шеггі. Ці волоски відрощувати дуже важко і повертатись до природньої форми теж. Минулого ми не виправимо, але назавжди забути про цей кошмар —  наш обов’язок.

Джинси в стразах

Разом з модою на 90-ті повертається й тренд на низьку посадку, кльош і карго. Проте джинси, які підкреслюють всі недоліки фігури і при цьому декоровані стразами — нізащо. Якщо гламур і вийде знову на ринг, то радше через футуристичні мотиви і специфічну кольорову гаму, але ніяк не через ці дивні і незрозумілі джинси. Коротше кажучи, просто не вдягай такі більше ніколи.

Хутро

Звучить дещо дивно, адже хутряні шуби і жилети (які виглядають “дорогобагато”) все ще можна де-не-де зустріти на наших співвітчизницях. Проте з часом це явище зійде на “ні”. Річ не тільки в екології, а й в кількості й доступності альтернатив. Краще зверни увагу на якісне пальто, трендовий пуховик чи хорошу еко-шубу.

Леопардові легінси

Анімалістика однозначно в тренді. І леопард в малій дозі й правильній інтерпретації теж. Проте легінси в такому стилі ніяк не можна зарахувати до списку. Такий предмет гардеробу не варто навіть “обігрувати”. Просто забудь. Легінси, якщо вже хочеш, обирай з якісної еко-шкіри.

Порвані футболки

Є стилізація речей, а є, як на початку нульових, в дусі Фреді Крюгера. Навіть не хочеться згадувати і знову одягати. Такі моделі ти навряд знайдеш десь в магазинах. Якщо в твоєму гардеробі ще є ці футболки (бо найчастіше під роздачу потрапляли вони), то радимо їх позбутись.

Рейтинг / 0
4 5 21