Новий beauty-тренд: який вигляд мають Soap Brows

Красота / Макияж
Фото: www.instagram.com/lucysmagazine
Cosmo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by William Clark (@williamclarkphoto) on

Мода стрімко змінюється, і якщо ще в 90-х були актуальні тонкі брови, то вже у 2010-му — густі та пишні. І ось знову через 10 років нас зваблює нове віяння — Soap Brows («мильні брови»), які вже встигли заполонити мережу. Чому брови отримали саме таку назву, та як досягнути наймоднішого ефекту, розбираємося далі.

Beauty-знавці запевняють — ідеальні Soap Brows можна отримати завдяки спеціальному милу для брів. Воно володіє сильною фіксацією і робить брови максимально природніми. Відома шведська візажистка Лінда Халлберг розповіла виданню Allure наступне: «Пухнасті брови нині у тренді, тож якщо вони у тебе такі від природи, радій і зроби їх охайними».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUCY'S Magazine (@lucysmagazine) on

А ось майстер Робін Еванс запевняє, що ця beauty-тенденція —  максимально проста і дозволяє красуням економити час.

Якщо ще не встигла придбати мило для брів, експерт радить використовувати звичайний спрей для макіяжу, який знайдеться у косметичці кожної із нас. Зачеши брови догори, використай спрей і вуаля — довершені Soap Brows готові!

«Володаркам тонких брів із рідкими волосинами доведеться додати трохи кольору, щоб брови мали більш наповнений вигляд», — додав Робін. 

До того ж експерти наголошують, що до вибору мила для брів варто ставитись особливо обережно. Не застосовуй звичайне мило для рук, адже ризикуєш отримати подразнення шкіри через високий вміст гліцерину. Користуйся лише спеціальними засобами перевірених брендів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by West Barn Co (@westbarnco) on

Даша Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 5