Новий спорттренд: що таке аутогенні тренування

Здоровье / Фитнес
Фото: instagram.com/doutzen
Cosmo

Замість виснажливих занять у спортзалі все більше людей в усьому світі надає перевагу альтернативним фізичним навантаженням. Таким чином, виникають новомодні спортивні тенденції, які підхоплюють любителі тримати себе у формі. Одним із таких стали аутогенні тренування.

Що таке аутогенні тренування? 

В основу тренувань такого характеру не входить фізичне навантаження. Метод навпаки направлений на розслаблення тіла та зняття напруження. Погодься, розслабитись інколи важче, ніж хвилину стояти у планці або виконати 100 присідань. 

Основні правила

Початківцям радять займатися аутогенним тренуванням зі спеціалістом і вже згодом практикувати його самостійно. Кажуть, найскладнішим у цьому спорті є по-справжньому релаксувати. Важливо дійти до цього стану самостійно і природнім шляхом. 

Для початку варто лягти на спину, витягнути руки вздовж тіла і зайняти зручну позицію. Таким чином, ти на першій стадії розслаблення. Простеж за тим, щоб відчути його від рук та ніг до м’язів обличчя. Наступний етап – відчуття тепла, яке ллється усім тілом. У цей момент варто розслабитися ще більше і звільнити свої думки. 

Протягом усього заняття дихання має бути рівним та спокійним. Експерти також радять займатися аутогенними тренуваннями у вечірній час та у спокійні дні, коли є можливість присвятити більше часу собі. 

Для кого корисні аутогенні тренування? 

Особливо потрібна ця практика тим, кому складно впоратися із втомою, хвилюванням й дратівливістю. Аутогенні тренування також допомагають привести в норму високий тиск та побороти безсоння.  

Рейтинг / 0
5 5 3