Новий тренд, про який скоро заговорять усі: що таке екоуколи краси

Красота / Тело и лицо
Фото: www.instagram.com/alla_lemax
Cosmo

Одним із найактуальніших макро-трендів сьогодення є екологічність. Він проникнув у різні галузі, але саме в б’юті-індустрії зробив справжній переворот. Склад інгредієнтів сучасних препаратів став більш чистим, а формули – безпечнішими. Одною з останніх б’юті-новинок стали так звані «зелені ін’єкції» - уколи краси, які повністю відповідають екоконцепції. Наскільки вони дієві та кому підходять – дізнавався cosmo.com.ua.

Що таке екоуколи краси?

Своїй назві «зелені ін’єкції» завдячують чистому складу. Вони містять молекули гіалуронової кислоти найвищої якості, без домішок та консервантів. Цікаво, що оновлена формула уколів не лише працює як філер для заповнення зморшок, а ще й допомагає досягнути комплексного омолоджувального ефекту. 

Як проходить процедура? 

Після ретельного огляду шкіри косметологом індивідуально підбирається потрібний матеріал. Лікар враховує поточний стан твоєї шкіри, її тип, товщину в зоні корекції, ступінь вираженості зморшок, а також наявність сітки судин. За бажанням пацієнту вводиться місцеве знеболювальне. Препарат вноситься спеціалістом під шкіру за спеціальною технікою.

Через 3-4 дні після першої процедури рельєф шкіри помітно покращується. Дрібні зморшки розгладжуються, процес старіння заповільнюється і досягається ліфтинг-ефект. 

Основні переваги «зелених ін’єкцій»:

ефект «штучного обличчя» безсумнівно неможливий, адже екопрепарати мають високу еластичність і рівномірно розподіляються під шкірою;

науково доведено, що екоуколи суттєво покращують стан шкіри. Точніше, вони нормалізують функції її клітин, які відповідають за вироблення колагену та еластину;

«зелені ін’єкції» покращують обмін речовин, внаслідок чого ознаки старіння не проявляються;

Кому підійде процедура? 

«Зелені ін’єкції» не мають вікових обмежень. Та все ж якщо почати робити екоуколи до 30 років, можна надовго зберегти овал обличчя чітким. Одного курсу буде достатньо, щоб мати довершений вигляд протягом року. Тривалість курсу визначається індивідуально. У середньому він складає 2-3 процедури з інтервалом до двох тижнів.   

Текст: Дар'я Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 4