Інший вихід: небанальні осінні пальто, які ти захочеш придбати

Мода / Гид по стилю
Фото: Gettyimages
Cosmo

При виборі осіннього гардеробу ми часто боїмося ризикувати. Страх небезпідставний. Сезонний верхній одяг - це одна з найбільш фінансово затратних частин твого гардеробу. Вона вимагає якісних матеріалів і тому інвестувати у щось неперевірене ти не хочеш. Ми вирішили прийти на допомогу й зробили для тебе підбірку небанальних осінніх пальто, які стануть вигідною інвестицією.

Шкіряні вставки від 7/11

Модное пальто на осень 2019

Пальто зі шкіряним вставками від 7/11 - це хороший варіант для прохолодного сезону. Модель в єдиному розмірі створює ефект оверсайз для будь-якої статури. Можна носити як з шкіряним поясом так і без нього. Зі спини пальто має кокетку - накладну частину, як у тренчі. Дизайнери вирішили не лише використати контрастну фурнітуру, але й посилаються на модний нині стиль “карго” (ілюзія кишень й круглі ґудзики). Загалом здається ніби пальто зшито з частин, але при цьому виглядає дуже гармонійно.

Двошарове небесне пальто від Andre Tan

Пальто на осень 2019

Небесно блакитний колір - вже нестандартне рішення для осіннього сезону. Проте секрет цього пальто скоріше в підкладці, яка по суті живе окремим життям. Довжина максі й капюшон робить жилет повноцінним гравцем твого гардеробу. В сеті комплект радимо носити у холодну вітряну погоду. А от для перших сезонних змін пальто вільного крою можна просто накинути на плечі. Погодься, вигідна інвестиція, як не крути.

Оригінальне пальто від Heritage

Какое пальто купить осенью 2019

Купити

Розрізи на рукавах відносять нас до 40х-50х років. Проте в сучасній інтерпретації акцент легко вписується у загальний образ. Більш того, таке дизайнерське рішення виглядає жіночно. По суті рукав у 34 й довжина міді роблять це пальто альтернативним варіантом для прихильників класики. Проте є один нюанс - сюди обов’язково знадобляться рукавички. Але нам здається, що цей аксесуар ще більше доповнить образ. 

Мінімалізм у молочному кольорі від Vona

Небанальные пальто на осень 2019

Впродовж наступних декількох сезонів білий колір поступиться місцем всім відтінкам бежевого й молочного. Тому мінімалістичне пальто від Vona стане альтернативою речам з білосніжної гами. Оригінальний акцент в нижній частині і стійкий комір вигідно доповнюють загальну концепцію, проте не перетягують на себе увагу. Варіант із розряду цікавої класики. Якщо не готова до шкіряних вставок або розрізів на рукавах, обирай саме це пальто.

Максимальний ефект від Twinset

Модное пальто на осень 2019: фото

Довжина максі це вже само по собі цікаво. А коли додати ще й двобортне пальто вільного крою, то отримаєш ідеальне практичне рішення на осінь. І якщо чорний в інших випадках виглядає дещо банально, то у конкретній ситуації колір набуває особливого шарму. За рахунок вільного крою силует набуває максимальної елегантності. Також мінімалізм самого пальто дозволяє обирати різні аксесуари. Тому якщо захочеш щось практичне й незвичайне, зверни увагу на Twinset.  

Рейтинг / 0
4 5 8