«Поки ти думаєш та намагаєшся наважитись, хтось поруч уже це робить»: Діана Глостер про успіх, новий трек, зйомки у Лос-Анджелесі і не тільки в інтерв'ю Cosmo

Звезды / Интервью
18 февраля 2022
Cosmo

Сьогодні популярна українська блогерка, співачка та справжня Cosmo girl Діана Глостер презентує новий трек «Цепляешь» та кліп до нього, який зняла у Лос-Анджелесі разом зі своїм хлопцем. У день прем`єри ми поговорили з Діаною про те, чим для неї особливий цей трек, як не боятися наважитися робити те, про що мрієш, і не тільки. Enjoy!

Впевнена, що твоє рішення стати артисткою не було спонтанним. Розкажи трохи більше про те, яким чином музика була присутня у твоєму житті.

Музика у моєму житті була присутня практично з народження, тому що у мене дуже творча мама. Вона актриса, і більше того, у неї приголомшливі голосові дані, слух. Мама з перших моїх днів співала мені пісні. Я все це пам`ятаю, я співала з нею і взагалі музика була невід`ємною частиною мого життя. Як тільки я змогла щось більш-менш свідомо розуміти, мама відправила мене у музичну школу, на танці, на вокал і тому, я все життя по суті цим займаюсь.

Моя мрія стати артисткою — це мрія дитинства. Я по суті нею і була, якщо запитати будь-яку людину, яка мене знає з дитячого садка, з початкової школи, середньої школи, будь-хто скаже, що асоціація зі мною — це виступи. Я могла не ходити на уроки, не вчитись, проте виступати на всіх концертах та співати. Це абсолютно моя стихія і я дуже рада, що зараз і у професійному плані я прийшла до того, що це є основою мого життя.

Як ти сама позиціонуєш свій образ та свої пісні в українському шоу-бізнесі? Хто ти і про що співаєш? Що тобі важливо донести до слухача?

Я абсолютно селфмейд артист, тому вважаю, що моєю головною місією є натхнення людей та мотивація на досягнення своїх справжніх бажань та цілей. Я вважаю, що немає нічого неможливого, коли ти знаєш чого хочеш, багато працюєш, тому я абсолютно відверто і чесно розповідаю, як я йду своїм шляхом, кар`єрним в тому числі та чим я керуюсь по життю. І ось ці месиджі є і в моїх піснях. Ну і, звичайно ж, одна з головних місій — донести жінкам, що жінка може все. В нашому досить патріархальному суспільстві не вистачає здорового голосу фемінізму, де дівчина скаже про те, що не потрібно зраджувати своїм мріям, не потрібно зраджувати своє «Я», свої справжні бажання. Треба реалізовуватись максимально і дійсно робити в цьому житті те, чим ти гориш, те, що змушує любити цей світ, відчувати, що ти потрібна і бути просто щасливою. Тому в моїх піснях, і в тих словах, які я говорю зі сцени людям, я намагаюся це донести і, мені здається, що не вистачить всього життя, щоб кожна їх почула. Треба це робити більше, активніше і голосніше.

Сьогодні відбулась прем’єра твого нового синглу «Цепляешь». Розкажи трохи про нього. Чим він для тебе особливий?

Ця пісня для мене абсолютно особлива, тому що вона про мою історію кохання і про ті страхи, які, напевно, кожен хоч раз у житті відчував, коли розумієш, що людина, до якої ти відчуваєш сильні почуття, можливо, не відчуває того ж. Просто страхи про те, що не складаються стосунки, загалом. А в мене так цікаво в житті склалося, що я зараз зустрічаюся вдруге з хлопцем. Тобто, це мій колишній, з яким я в нових стосунках, і я написала цю пісню в період, коли ми побачилися після чотирирічної розлуки. Ми чотири роки навіть не бачились, не перетинались, а потім, коли ми зустрілись на зйомках кліпу, ми почали просто спілкуватися. Ця пісня народилася, бо я знову відчула ці метелики у животі. Я знову почала відчувати сильне почуття до людини, з якою начебто все закінчилося. Цю дивовижну історію я вирішила передати у цій пісні. 

Кліп до нього ти разом із командою вирішила знімати в Лос-Анджелесі. Чому саме там і як тобі цей досвід? Що запам’яталося найбільше?

Я думаю, важливо сказати, що моя команда складалася з мене і мого хлопця, тому що ми вдвох вирушили до Лос-Анджелеса, щоб знімати цей кліп. Чому саме це місто? Тому що воно для нас є дуже знаковим. Коли ми розійшлись, ми опинилися в Лос-Анджелесі і за збігом обставин, я по роботі літала на Греммі, а Ваня на свої зйомки, бо він режисер. Але ми там жодного разу не перетнулись. Ми дуже страждали, переживали, були в цьому місті, але кожен мав якусь свою історію. Ми багато років мріяли опинитись в Лос-Анджелесі разом і показати один одному, яким було на той момент життя кожного, які були свої місця. Ми вирішили, що історія «Цепляешь» має бути знята саме там.

Коли ми прилетіли в Лос-Анджелес, ми, звісно, були шоковані і зачаровані атмосферою, тими історіями, якими ми ділилися з Ванею. І ось у такій атмосфері ми знімали цей кліп. Тобто, по суті, ми ділилися дуже особистим, коли знімали цю роботу. Запам`яталося найбільше те, що, по-перше, у Лос-Анджелесі люди по-іншому реагують на зйомки. Тобто, де б ми не знімали, у людей дуже бурхлива, класна реакція, зупинялись машини і мені кричали, люди підходили фотографувалися. Я себе почувала просто справжнісінькою зіркою. А ще запам`яталось тим, що ми не помічали часу. Ми з Ванею знімали цілими ночами, тому що ця історія більше нічна. Ми не спали кілька днів. Це був січень і було шалено холодно, а в мене з образів все таке відкрите, я дуже мерзла. Але ми були захоплені процесом, ось ця енергетика нашої закоханості в наше тіло, в нашу історію, буде абсолютно передана в цьому відео, і, я сподіваюсь, глядачі її відчують.

Що з того, що ми бачимо у кліпі, ідеї хлопця, а що — твої?

Ти знаєш, ми не ділимо ідеї на його та мої, це відбувається, як якийсь потік. Тобто, ми не сідаємо і не вирішуємо: ось це вигадав я, ось це придумала ти, ось це ми знімемо за твоєю задумкою, це за моєю. Ми обираємо локацію, я стаю в кадр, ми починаємо імпровізувати. Якісь ідеї подаю я, щось доповнює він. І це такий симбіоз творчої енергії, що неможливо нікого з нас виділяти. Я можу сказати, що вся стилістика кліпу по луках — це моя робота. Безпосередньо, вся стилістика саме зйомки, це, звичайно ж, робота Вані, тому що в його руках була камера. Все інше — це наша спільна творчість. Саме з Ванею у мене виходять якісь особливі роботи. Я думаю, що причина цьому — кохання.

У кліпі ми бачимо багато стильних образів. Що для тебе мода в цілому? Як би ти охарактеризувала свій стиль?

Насправді, мода для мене — це спосіб самовираження, це інструмент, завдяки якому я можу весь час знаходити в собі нові грані. Я можу відкриватись по-новому для глядача, і в цілому можу доносити свої ідеї та свою думку. Від образів у кліпі залежить загальна картинка, естетика, атмосфера кадру. Тому я приділяю цьому досить багато уваги та вважаю, якщо правильно подавати fashion і пояснювати аудиторії, то вона почне цим більше користуватися. Мені здається, у цьому теж є якесь моє завдання, тому що часто ми нехтуємо тим, що ми надягаємо. Але ж мода — це відображення того, що відбувається у суспільстві, і якщо ми будемо трішки до цього уважнішими, можливо, нам буде легше комунікувати навіть один з одним. Я б охарактеризувала свій стиль як жіночний, сексуальний, елегантний, сяючий, артистичний.

Ти ведеш успішний блог та водночас все глибше занурюєшся у світ музики. У майбутньому плануєш сфокусуватися на чомусь одному чи будеш і надалі поєднувати?

Я, безумовно, об`єднуватиму це, бо всі артисти, які спочатку були тільки в музиці, зараз прагнуть набрати більше аудиторії, бути активнішими, навчитися бути блогерами. В мене це вже є, і сьогодні — це один із найпотужніших інструментів і просування, і майданчик для того, щоб зібрати людей, з якими ти будеш почута. В цьому і найбільша цінність. Коли я розпочинала блог, моєю початковою метою все одно була сцена. Просто так вийшло, що цей шлях у мене проклався через блогерство. Сьогодні я можу сказати, що для мене блогінг - це не робота, це мій стиль життя, мій рупор для мовлення. В музиці я і так глибоко, я ніколи не переставала займатися вокалом, я граю на фортепіано, закінчила університет по музичній спеціальності. 

Що б ти порадила тим, хто мріє спробувати себе у новому амплуа, та ніяк не наважується?

У мене є улюблений вислів, що 90% бажань, які люди вважають мрією свого життя, можна здійснити до кінця тижня. Я вважаю, що це абсолютна правда, бо поки ти думаєш та намагаєшся наважитись, хтось поруч уже це робить, чи вже зробив, чи вже помилився, переробив та зробив по-новому. Тому дуже важливо розуміти, що життя одне, воно дуже коротке і тільки від тебе залежить, як ти його проживеш. Власне, тільки тобі це має бути цікаво. Бо люди про тебе не думають. Це велика ілюзія, що комусь є справа до чужого життя. Тому треба менше думати і більше робити, як би це не звучало. Начебто, це якісь банальні слова, але ми часто не замислюємось про їх сенс. Щоб на щось зважитись, треба просто взяти і це зробити. І немає нічого страшного в тому, що ти зрозумієш, що це не твоє або ти помилився. Ми всі люди і робимо помилки, але ти ніколи не знаєш, твоє це чи не твоє, доки не спробуєш.

Інтерв`ю: Юля Николайчук

5 5 3
Фото: прес-служба
Спецпроекты
Реклама

В его голове: поэт, музыкант и телеведущий Николай Серга

Начистоту об отношениях, творчестве и девушке мечты.

Ульяна Нешева о самовыражении, искусстве тату и моментах, которые надо учесть перед первой татуировкой

Художница и тату-артист Ульяна Нешева специально для Cosmopolitan рассказывает о своем пути и делится профессиональными советами, которые помогут каждому, кто решился на перманентный рисунок на теле. 

«Хочу дарить улыбки и делать жизнь людей лучше», — Барвина о блогерстве, моде и вдохновении

Она развивает свои многомиллионные YouTube-каналы и дефилирует на неделе моды в Нью-Йорке. 

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Алина Фролова о работе в фэшн-индустрии

Мы поговорили со стилистом и fashion инфлюенсером из Нью-Йорка Алиной Фроловой – ее работы публиковались в мировых глянцах, а клиенты выходили на красную дорожку таких мероприятий как кинопремия “Оскар” и институт костюма Met Gala.   

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.