Інтимна гімнастика: чому варто спробувати вправи Кегеля

Тело / Здоровье
Cosmo

У минулому сторіччі відомий гінеколог Арнольд Кегель розробив й описав новий спосіб оздоровлення м’язів тазу. Така інтимна гімнастика підтримує матку, сечовий міхур та кишківник. До того ж вона позитивно впливає на жіноче здоров’я загалом: підвищує впевненість у собі, посилює відчуття оргазму і дарує нове життя сексуальним стосункам. Як правильно виконувати вправу Кегеля та наскільки швидко чекати результатів, читай просто зараз. 

Кому корисно виконувати вправу?

  • жінкам, які відчувають слабкість вагінальних м’язів і тазової ділянки тіла;
  • тим, хто має проблеми із сечовою системою;
  • для профілактики післяпологових розривів;
  • усім, хто хоче урізноманітнити своє сексуальне життя.

Як виконувати вправу Кегеля новачкам?

Зручно ляж на спину, злегка розставивши ноги і зігнувши коліна.Тримай сідниці притиснутими до ліжка і не підіймай їх. Спробуй повільно напружити і витягнути м’язи тазового дна (наче хочеш втримати сечу). Затримай положення на 2-3 секунди, а потім розслабся. Зроби 10-12 повторів по 5-7 секунд. Повторюй вправу 3 рази на день.

Ще одна перевага вправи у тому, що ти можеш виконувати її будь-де і будь-коли. Коли навчишся контролювати розслаблення і напруження вагінальних м’язів, зможеш непомітно займатися нею на роботі, протягом вечері, дивлячись улюблений серіал або гортаючи стрічку в інстаграм. 

Як швидко з’явиться результат?

Дослідження показують, що регулярне виконання вправи Кегеля приносить свої результати вже через лічені тижні.

Текст: Даша Андрійчук

Рейтинг / 0
4 5 6