Outside the box: книги, які допоможуть по-іншому поглянути на своє життя

LIFESTYLE / Культура
21 декабря 2021
Cosmo

Мислити outside the box — це не просто мистецтво та вроджена креативність. Насправді це скіл, який можна і треба прокачувати. Існує безліч літератури з цього напряму, але для вас ми зібрати ТОП-5 найбільш дієвих, максимально креативних та корисних книжок, які допоможуть вилізти з коробки та розширити рамки тривіального мислення.

Токсичний інфопростір. Як зберегти ясність мислення і свободу дії, Почепцов Георгій

Думки можна нав`язувати. І через думки маніпулювати свідомістю людиною. Сьогодні ми перебуваємо у надпотужному щоденному інфопотоці. І так важко іноді фільтрувати усю ту інформацію, яку ми (нерідко бездумно) споживаємо. А це частенько стає на заваді розширенню кругозору. Тому автор цієї книги пропонує способи ефективної фільтрації інформації та свідомого її споживання, задля нестандартного мислення та потоку нових цікавих думок.

Якщо він такий чудовий, чому мені так погано? Як розпізнати й подолати аб`юз, Ейвері Ніл

Коли стосунки перетворюються на токсичні та починають нищити нашу особистість, вони стають якорем, що зашорює нашу свідомість та погляди на життя. Наш кругозір звужується до розмірів вушної голки. Це заважає насолоджуватися життям та рухатися уперед. Авторка цієї книги знає, як ідентифікувати такі стосунки, позбутися їхнього згубного впливу та поглянути на життя по-новому.

Невидимі жінки, Керолайн Кріадо Перес

Наш світ потопає у стереотипах та дискримінації. Раса, національність, світогляд, стать. Так, гендерні проблеми… Зі скептично налаштованими людьми, які не вірять в несправедливий уклад світу щодо жінок, тепер можуть посперечатися достовірні дані з нової книги «Невидимі жінки». У світі ця книга стала маніфестом боротьби за гендерну рівність та поширення феміністичних настроїв. Заснована виключно на фактах, статистиці і результаті 100 років досліджень прихованих гендерних даних про жінок, що творили історію на рівні з чоловіками.

Чи є для мене місце в її серці?, Керіл Мак-Брайд

Точка зору дитини на 90% формується під батьківським впливом. І якщо цей вплив містить аб’юз, маніпуляції, токсичність, усі ці аспекти можуть завдавати біль і в дорослому житті. Якщо ви відчуваєте, як щось постійно тягне вас на дно, то озирніться довкола: можливо, справа у згубному впливі токсичної поведінки найближчих та їх нарцистичних патернів.

Ви сильніші, ніж вам здається, Ерік Лю

Усі, хто прагнуть зробити своє майбутнє більш стабільним і чесним, часто почуваються безсилими проти великих корпорацій та банальних буденних проблем. Не час опускати руки! Після прочитання книжки Еріка Лю ви побачите, що в нас все ж є сила; нам просто потрібно краще усвідомлювати та скеровувати її.

5 5 1
Спецпроекты
Реклама
LIFESTYLE / Культура
Это интересно

10 серіалів-трилерів, які «затягнуть» тебе не на жарт

Від них просто неможливо відірватись!  

3 книги про життя відомих жінок, які надихають та мотивують

Від автобіографії Мей Маск до не менш цікавих книг. 

Loading...
LIFESTYLE / Культура
Это интересно

5 найкращих фільмів про королівські родини

Для тих, хто любить блискучі та розкішні кінострічки. 

Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп

5 нових книг про стосунки, які варто прочитати кажній

Щоб порозумітися з партнером і стати ще щасливішою — у відносинах і не тільки.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.