Pantone назвав 10 наймодніших кольорів сезону весна-літо 2020

Мода / Тренд
Фото: Gettyimages
Cosmo

6 вересня у Нью-Йорку розпочався Тиждень моди – визначна подія, на яку чекають модниці з усього світу. На довгоочікуваній презентації нових трендів Інститут кольору Pantone, а зокрема його директор Леатріс Ейсман, представили каталог найпопулярніших відтінків сезону весна-літо 2020.

Вогняно-червоний

Цей відтінок червоного стане ключовим у весняно-літній палітрі. Дещо агресивний, але неймовірно яскравий колір скаже все про твою індивідуальність.

модные цвета пантон 2019

купить

50 відтінків синього

Восени 2019-го модниці створюватимуть безліч бежевих монохромних луків, але вже з приходом тепла приміряють синю палітру. У тренді одразу чотири відтінки найспокійнішого кольору ever: мозаїчний синій, вицвілий денім, синій блейзер та класичний синій.

модные цвета пантон 2019

купить

модные цвета пантон 2020

Паличка кориці та виноградний компот

Ці відтінки стали одними з найоригінальніших у новому теплому сезоні. Адже погодься, таку глибоку й темну кольорову гаму не часто зустрінеш у літніх луках. Експерти з кольору вкладають у ці кольори особливий зміст: рівноправ’я і відсутність гендерного поділу. Тому й у кольорах більше немає чітко визначених статевих рамок, які говорять про «жіночність» або «мужність» будь-якого з відтінків. 

модные цвета пантон 2019

купить

модные цвета пантон 2019

купить

Апельсинова шкірка та шафран

Насичені й життєрадісні відтінки жовтого і помаранчевого символізують прихід весни. Тому без сонячної жовтогарячої сукні тобі не обійтись!

модные цвета пантон 2019

купить

модные цвета пантон 2019

купить

Оливковий

Один із наймодніших відтінків 2020 – оливковий – вважається універсальним та нейтральним. Цей вишуканий колір додасть твоєму весняно-літньому гардеробу глибини та врівноваженості. Якщо придбаєш брючний костюм оливкового відтінку, неодмінно почуватимешся впевненою на ділових зустрічах. 

модные цвета пантон 2019

купить

 Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 8