Прем'єра дня: слухаємо новий спільний трек «Океан Ельзи» та Kalush

LIFESTYLE / Культура
13 октября 2021
Cosmo

Прем`єра дня: «Океан Ельзи» та Kalush випустили новий трек під назвою «Перемога». Відео на пісню було презентоване в центрі Києва на найбільших екранах Європи та України.

Святослав Вакарчук, автор музики та слів: «Нова пісня ​«Перемога» — це продовження наших творчих вилазок в інші жанри.​ Цієї зими я багато слухав хіп-хоп музики, від 90-х до сучасної​, і в якийсь момент мені склалися рядки​ приспіву «Шо би тобі не казали, попереду перемога​. Шо би тобі не кричали шакали вслід,​ в тебе своя дорога​»,​ і я зрозумів, що нашому хіп хопу бути. 

Пізніше під час роботи в студії ми з групою зрозуміли, що краще було б залишити мою присутність в пісні так, як я це завжди роблю, а запросити Kalush та їхню продюсерську команду до співпраці, щоб додати елемент хіп-хопу. З нами працював Стас Чорний, саунд-продюсер українського музичного лейблу Enko. І я вам скажу, що наша співпраця — то була справжня творча лабораторія. 

Окремо ще зазначу, що момент в пісні, коли читає свій текст Олег, мені дуже подобається. Він інколи жертвує дикцією в угоду драйву та вайбу, але це того справді варто. У нього класний, філософський текст, який продовжує те, що я вкладав в цю пісню». 

​Олег Псюк, лідер гурту Kalush, автор частини тексту пісні: «В цій пісні я розказав про те, що кожна перемога складається з десятків та сотень перемог, про які мало хто знає. Та про те, що одна з найважливіших перемог — це перемога над собою. Вірю в те, що людина, в якої велика сила волі, може звернути будь-які гори!».

Реліз відбувся у День народження групи «Океан Ельзи», та цікавим є те, що рівно того ж 1994 року народився і соліст гурту Kalush Олег Псюк, що дає можливість уявити масштаб змін та часових проміжків, які гурт ОЕ пройшов за цей час. Коли музиканти ОЕ створили групу, батьки Олега подарували його світу, а гурту — класного партнера у коллабу.

Відео на пісню «Перемога» було знято у Києві режисером Максимом Ксьондою. Оператор — Євгеній Усанов. Давай дивитися!

3 5 8
Спецпроекты
Реклама

Must-read: 5 книг для затишної осені

Вони зроблять холодний сезон теплішим. 

Loading...

Для осенних вечеров: 5 атмосферных сериалов, которые окутают мистикой и тайнами

Промозглые осенние вечера лучше всего подходят для того, чтобы остаться дома и посмотреть что-то интересное.

Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.