Плани на осінь: топ-5 нових серіалів про сильних жінок

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадры из сериалов
Cosmo

У період холодних осінніх вечорів пропонуємо проводити більше часу під ковдрою і розпочати перегляд нової захопливої історії. У сьогоднішній кінодобірці ми відібрали для тебе ТОП-5 нових серіалів, головні героїні у яких – це жінки із сильними характерами.

«Хороші дівчата»

Вихід: лютий 2018

Кількість сезонів: 2

Серіал розповідає про трьох жінок із передмістя, які ледь зводять кінці з кінцями. Вони втомилися від бідності й вирішують пограбувати супермаркет за допомогою іграшкового пістолета.

«Вбиваючи Єву»

Вихід: серпень 2018

Кількість сезонів: 3

За сюжетом аналітик Єва Поластрі полює на талановиту, але психічно неврівноважену найману вбивцю Вілланель. Дві жінки стають одержимими одна одною. Цьогоріч серіал отримав три нагороди BAFTA, зокрема в номінації «Найкращий драматичний серіал». 

«Велика маленька брехня»

Вихід: лютий 2017

Кількість сезонів: 2

Події стрічки розгортаються у маленькому місті Монтерей, куди нещодавно переїхала молода мама Джейн разом із сином. Там дівчина познайомилася з Медлін і Селест і одразу знайшла спільну мову з ними. Три мами, у кожної з якої вже є власний сімейний досвід, здається, проживуть тут спокійне і щасливе життя. Але події у морському містечку розгортаються не так вже й позитивно…

«Ворожнеча»

Вихід: березень 2017

Кількість сезонів: 1

Серіал розповідає про жорстку боротьбу між двома всесвітньо відомими акторками Джоан Кроуфорд і Бетт Девіс. Їх пов’язує багатолітня взаємна неприязнь, яка досягнула апогею на зйомках культової стрічки «Що сталося з Бебу Джейн?». 

«Розповідь служниці»

Вихід: квітень 2017

Кількість сезонів: 3

Це історія про антиутопічний світ, яким керують військові. Вони контролюють абсолютно все, і оскільки громадяни їх бояться, вони користуються повагою. Але несподівано дружини офіцерів припинили народжувати. І щоб продовжити рід тих, хто знаходиться на верхівці соціуму, було прийнято рішення створити спеціальні заклади, де проживатимуть молоді дівчата. Вони повинні знаходитись у камерах, схожих на в’язниці, і виношувати дітей, яких потім будуть виховувати дружини офіцерів.   

Рейтинг / 0
5 5 8