По контуру: усе, що треба знати про тейпи

Красота / Тело и лицо
Фото: instagram @probeauty_group
Cosmo

instagram@probeauty_group

Раніше ми бачили їх виключно на тілах спортсменів, а вже сьогодні їх роблять чимало жінок у повсякденному житті. Ти вже певно чула від подруг, що клейкі стрічки або тейпи — чарівний засіб у боротьбі з зайвими кілограмами, розтяжками та дряблістю шкіри. Наскільки вони дієві та чому так швидко стали мегапопулярними, давай розбиратись разом. 

Що таке тейпи?

Спочатку тейпами називали нееластичні пластирі, якими лікувалися спортсмени або пацієнти після травм опорно-рухової системи. Проте японці вирішили поглянути на тейпи по-новому. Фірма-творець новомодних клейких стрічок Phiten представила продукт з особливим складом. Вона виготовила тейпи, до складу яких входять так звані акваметали: титан, палладій, срібло, золото, платина. Творці помітили, що такі метали здатні змінювати електромагнітне поле тіла, оздоровлювати його і позитивно впливати на стан м’язів та шкіри. Такий продукт було запатентовано ще у 1984 році.

instagram@enko_ola

Як працюють тейпи?

Клейкі стрічки здатні знімати м’язову біль, покращувати кровообіг, позитивно впливати на кліткові мембрани. Тейпи діють, не втручаючись всередину нашого організму. Приклеївшись до певної ділянки тіла, починають діяти наноматеріали, які входять до складу стрічок. Вони впливають на мембрани м’язових і нервових клітин та покращують їхній стан. Тейпи можна носити до п’яти днів без жодного відчуття дискомфорту. Аби правильно їх наклеїти, уважно читай інструкцію. Між собою тейпи відрізняються рівнем концентрації наночасточок, а також ступенем ефективності.

Чи сприяють тейпи схудненню й омолодженню?

Після широкої популярності тейпів у б’юті-сфері з’явився новий термін – Beauty Taping. Цей унікальний метод дає вражаючі омолоджуючі результати. Він допомагає відновити архітектуру обличчя, підтягнути шкіру, розгладити зморшки і боротися з набряками. Експерти радять проводити процедуру під контролем спеціаліста. Косметолог наклеює тейпи на період від 2 до 10 годин.

Що стосується схуднення, тейпи справді можуть вплинути на пружність твоєї шкіри і м’язів, унаслідок позитивної дії металів. Проте на надзвичайно приголомшливі результати радимо не сподіватися. Без правильного режиму харчування та мінімального фізичного навантаження досягнути фігури мрії буде важко.

Текст Даша Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 4