По секрету: Cosmo-анкету заповнила телеведуча Соломія Вітвіцька

Звезды / Интервью
Фото: фото предоставлены героиней
Cosmo

Cosmo продовжує рубрику «По секрету», де твої улюблені селебріті відповідають на найбільш непопсові та гострі питання. Наша нова героїня – зірка TV, ведуча Соломія Вітвіцька.

Я ніколи не вийду з дому без гарного настрою, посмішки, сонцезахисних окулярів та блиску для губ. Помада завжди може доповнити образ.

На вечірці я завжди з’являюсь тільки, якщо мені цікавий привід, місце і люди, котрі там будуть.

Вперше я закохалася у 8 років в хлопця, який мешкав в будинку моєї бабусі. Ми всі дружили цілим подвір’ям та підкорили не одне будівництво в Бродах.

Найсексуальнішим я вважаю свого чоловіка!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Solomiya Vitvitska (@solomiyavitvitska)

Якщо я розтовстію, можете звинувачувати в цьому мою любов до шоколаду! Особливо люблю чорний шоколад з цілими лісовими горіхами... Ах, побігла за порцією ендорфінів і гормонів щастя! А потім ще традиційно додам трохи спорту та не буду перейматися через мою вагу.

Колись я куплю собі віллу на березі моря чи океану і буду зустрічати усі ці красиві заходи сонця.

Найкрасивішою жінкою в світі вважаю Моніку Белуччі. І мені лестить, коли часом мені кажуть, що вона на мене схожа (усміхається).

Життя занадто коротке для конфліктів з близькими людьми. Любіть один одного і частіше обіймайтесь.

Я ніколи не змирюся з будь-якою несправедливістю.

Найбільше я боюся не встигнути зробити все заплановане! Особливо мрію про зміну ставлення до людей з інвалідністю та дуже прагну, щоб українські міста стали доступними для усіх!

Я мрію познайомитися з Опрою Уінфрі. Бо вважаю, що вона якнайкраще змогла конвертувати свою популярність і славу в гарні справи. І це викликає справжнє захоплення. Я вела уже кілька масштабних заходів з Ніком Вуйчичем і мрію, що незабаром буде нагода провести такі зустрічі з Опрою.

Я щиро вірю в зміни у нашій країні. Але для цього кожен має докласти максимально зусиль. Все залежить від нашої згуртованості і бажання!

Якби потрібно було вибрати тільки одну страву і їсти її до кінця життя, це було б чіа на мигдальному молоці з пюре зі свіжого манго... (Ммм!) Манго – це моя любов!

Підготувала Лілія Панчишин 

Рейтинг / 0
5 5 9