Помилки, які можуть зіпсувати тобі відпустку

LIFESTYLE / Путешествия
Фото: Getty Images

Період відпочинку - найкращий період сезону. Ти працювала увесь рік, довго обирала маршрут - нарешті заслужена відпустка вже на горизонті. Проте, як добре не була б спланована поїздка, існують деталі, які слід урахувати зараз, а не дорогою в аеропорт.

#1 Забита речами валіза

Спочатку ти поклала одяг, який точно тобі треба. Потім той, який може знадобитись. А далі вже й категорія “особливий випадок” пішла. Щоб не ускладнювати собі життя, продумай образи заздалегідь, орієнтуючись на базові речі. До того ж, краще залиш місце для local shopping. Зверни увагу: ручна поклажа - не більше двох сумок, по п’ять і сім кілограм.

#2 Нехтування місцевими законами

Йдеться не лише про мусульманські країни. В Середземномор’ї, наприклад, є традиція післяобідньої сієсти. У кожному регіоні свої правила, проте часто, в цей час, не працюють магазини, кафе й навіть банки. Аби насолоджуватись традицією разом з місцевими, а не шукати де обміняти гроші, перевір, чи в твоєму випадку немає подібних звичаїв.

#3 Медичний супровід

Якщо доводилось хворіти в поїздках, то знаєш - це обходиться дорого. І навіть за умов наявності страховки, краще спакуй власну міні-аптечку. Розраховуй на свій організм й тіло, а також, на клімат майбутнього відпочинку. Плюс сонцезахисний крем з високим SPF. Фотостарінню теж не варто піддаватись.

#4 Невдалий сувенір

Забудь про магніти і чашки з написами. Такий сувенір доречний, тільки якщо ти повертаєшся з Венеції і вирішила подарувати славнозвісне венеціанське скло. Краще зверни увагу на продукти, якими відома країна. Подрузі сподобається місцевий beauty musthave, а хлопець зацінить хороший алкоголь. Словом обирати тобі, але перш ніж купувати, уяви, чи хотіла б сама отримати такий подарунок.

#5 Занадто багато думати

Це, напевно, найбільша загроза твоєму відпочинку. Навчись розслаблятися й “вимикати” голову під час відпустки. Нічого страшного не трапиться, якщо декілька днів не з’являтись online чи не відповідати на СМС. Ти варта найкращого відпочинку. Тому насолоджуйся кожним моментом! 

Текст: Тетяна Сухачова

Рейтинг / 0
5 5 1