Правда чи міф: чи можна схуднути за допомогою лімфодренажного масажу

Красота / Тело и лицо
Фото: www.instagram.com/riche.cosmetics
Cosmo


Лімфатична система є однією з найчутливіших у нашому організму. Адже лімфа – прозора речовина, яка омиває усі клітини. Вона виводить назовні шлаки і токсини, які щодня потрапляють у тіло. Із плином часу, а також під впливом нераціонального харчування, поганої екології, малорухливого способу життя рух лімфатичної рідини cповільнюється. В результаті, нас мучать депресія, лінь, погане самопочуття, безсоння, зайва вага, нездоровий колір обличчя тощо. Експерти радять боротися із застоями лімфи саме за допомогою масажу. Тож сosmo.com.ua вирішив раз і назавжди зруйнувати міф про його шкоду.

Що таке лімфодренажний масаж?

Рухи рук вгору та вниз по тілу створюють відповідний тиск, який дає поштовх лімфі. Таким чином, вона виконує свої функції і насичує клітини корисними речовинами. Простіше кажучи, лімфодренаж допомагає перезапустити обмін речовин. На додаток, такий масаж чудово впливає й на нашу нервову систему, адже має заспокійливий ефект. Зауважмо, лімфодренадний масаж – доволі легкий, адже має вплив на судини, які потребують делікатного відношення.

Навіщо нам масаж?

Масаж для схуднення не лише допомагає розігнати лімфу, а й вивести токсини. Таким чином, він вирішує вже існуючі та запобігає майбутнім проблемам, і не дарма вважається сильним засобом для загального оздоровлення організму. 

Як зробити лімфодренажний масаж в домашніх умовах?

Робити лімфодренажний масаж своїми руками абсолютно реально. Найпопулярніші варіанти – медовий або сухою щіткою. До прикладу, нанеси на тіло тонкий шар меду. Починай розтирати його і масувати шкіру у напрямку до серця. Розминай тіло із середньою інтенсивністю, приділяючи кожній ділянці від 15 до 20 хвилин. Змий мед теплою водою і нанеси на шкіру антицелюлітний крем. Роби процедуру через день протягом двох тижнів. Такий масаж підвищує тонус шкіри, допомагає вивести зайву воду й токсини з організму. 

Повністю розслабитись і отримати задоволення можна, зробивши лімфодренажний масаж у салоні. Найчастіше рекомендується курс з 10-12 сеансів. 

Рейтинг / 0
5 5 3