Правда чи вигадка? Топ-5 міфів про француженок

Твоя жизнь / Lifestyle
Фото: Getty Images
Cosmo

Ми звикли сміятися над стереотипами іноземців щодо нас, але насправді не можемо бути впевненими, що знаємо усю правду про них. Ось, до прикладу, французькі жінки. Здається, вони ніколи не сидять на дієтах, надають перевагу кар’єрі, а не сім’ї і п’ють багато вина. Cosmo.com.ua вирішив розвіяти усі міфи про француженок, у які ми досі віримо.

Міф 1. Француженки ніколи не товстішають. 

Навіть ті, хто бував у Парижі, щиро вірять, що незважаючи на величезну кількість кондитерських, більшість французьких жінок завжди тримають себе у формі. Однак авторка книги «Вони їдять коней, чи не так? Правда про французів» П'ю Марі Ітвелл називає це помилкою. Звісно, відсоток людей, які страждають на ожиріння, у Франції набагато нижчий, ніж в Америці. Та думка, що усі француженки стрункі – швидше міф, аніж правда. 

«Іноземці, як правило, відвідують такі місця, як Париж, і тусуються в найпрестижніших і наймодніших частинах міста. І тому повертаються з враженням, що всі француженки стрункі. Парижанки набагато худші, ніж мешканки регіону Норд-Па-де-Кале», - запевняє Ітвелл.

Згідно з дослідженнями Інституту Пастера, 20% людей в Норд-Па-де-Кале мають надлишкову вагу. І це на 6% вище, ніж в середньому по країні.

Міф 2. Француженки холодні та інколи грубі за характером

Ітвелл погоджується, що парижанки інколи поводять себе сухо з іноземцями. Однак письменниця вважає, що ця риса притаманна жителькам мегаполісів у різних країнах: 

«У всіх провінціях люди переважно доброзичливі. Французи у великих містах справді «жорсткі» зовні. Вони рідко усміхаються незнайомцям, неохоче спілкуються і можуть здатися непривітними та навіть агресивними на перший погляд. Однак якщо вам вдасться прорватися крізь їх тверду зовнішню оболонку, вони, як правило, стають близькими вірними друзями і починають ставитися до вас, як до членів родини».

Міф 3. Француженки завжди одягаються зі смаком

Париж відоміший не тільки своїми ароматними кондитерськими, а й неймовірними бутиками. Тож звісно, більшість парижанок стежать за своїм стилем, регулярно оновлюють гардероб і обираю витончені вбрання для світських заходів. Цікаво також, що вони намагаються поєднувати не більше трьох кольорів в одному образі. Проте знову ж таки жительки маленьких французьких міст спокійніше ставляться до одягу. 

«Іноземці, які відвідують наймодніші райони таких міст, як Париж, повертаються з думкою про те, що всі француженки елегантні - хоча це не обов'язково є правдою», - зауважує авторка.

Міф 4. Француженки не сидять на дієтах

Хоча бодіпозитив став макро-трендом, чимало жінок досі довіряють традиційним стандартам краси. І за результатами досліджень, найбільше у це вірять жительки Нью-Йорка та Парижа. 

«Француженки менш схильні виснажувати себе жорсткими дієтами, як це роблять американки. Однак вони завжди працюють над фігурою і намагаються тримати себе в формі. Серед француженок є популярною фраза «Il faut souffrir pour être belle», яка у перекладі звучить так: «Потрібно страждати, щоб бути красивою».

Міф 5. Французькі жінки – відомі кар’єристки

Не можна стверджувати, що вони завжди нададуть перевагу роботі, а не родині. Француженки – сучасний тип жінок, які намагаються встигнути усе: виховувати дитину й будувати кар’єру. 

«Багато французьких жінок повертаються на роботу вже через три місяці після пологів, і французький уряд справді заохочує це. Французькі жінки прагнуть працювати і повернути фігуру в норму якомога швидше після того, як їхня дитина з'явилася на світ». 

Рейтинг / 0
5 5 4