Прем'єра дня: Alina Pash презентувала колаборацію з бельгійським музикантом Apashe

LIFESTYLE / Культура
6 октября 2021
Cosmo

Цього разу флагман лейблу Bitanga Blood, Аліна Паш випускає спільну пісню та відео з бельгійським музичним продюсером Apashe (Джон де Бук).

Його мелодії звучали в рекламних роликах різних великих франшиз, таких як Marvel, Netflix, NBA, Samsung або Форсаж. Також його роботи використовувалася для фонового звукового оформлення деяких відеоігор, таких як Assassin’s Creed, Far Cry та Watch Dogs.

Цього року Аліна та Джон зконектились в мережі та вирішили створити спільну роботу. Спочатку працювали саме над треком. Звичайно, спочатку був біт від Apashe, потім з’явилася лірика, в яку закладено future feministic vibe. Саме у відео ця тематика більше розкривається. 

Коли була готова демо версія треку, Apashe запропонував приїхати та відзняти відео в Україні.  Зйомки відбувалися у серпні. Режисер та оператор приїхали разом з Джоном, продакшн команда була зібрана Аліною. Частину зняли в Україні, частину — в Канаді. 

Там артисти показують альтернативне майбутнє, в яке Alina Pash із 16-го століття затягує Apashe аби показати йому, як чоловіки жорстко вели себе з жінками. А в кінці відео роботи героїня Аліни ніби думає зробити з героєм Apashe так само, але залишає його наляканого наодинці зі своїми думками. 

«Ми домовилися з ним на зум-колл, у режимі «онлайн» почати щось думати. На коллі, побачивши і поспілкувавшись годинку ми зрозуміли, що все може бути суперкльово. Тому що ми один одному подобаємося: і по тому, що ми робимо в музлі, і по тому, які ми люди. Почала народжуватись пісня. Він мені прислав біт, я почала думати щось. В той час моя подруга, біологиня, в минулому музикантка, Оля Маслова кидає свій вірш, в якому і про біологію, і про клітини, і про музику. Тож, українська частина пісні — це її вірш, а англійська частина, — це вже написане мною. Адже, ця робота все ж інтернаціональна і хочеться аби люди скрізь розуміли сенс пісні», — коментує колаборацію Аліна. 

«Я дуже радію, що Alina Pash і Apashe не просто схожі іменами, а ще й за внутрішніми якостями, по тому, як вони ставляться до музики, до меседжів, які вкладають», — додає вона. 

5 5 1
Спецпроекты
Реклама

Для осенних вечеров: 5 атмосферных сериалов, которые окутают мистикой и тайнами

Промозглые осенние вечера лучше всего подходят для того, чтобы остаться дома и посмотреть что-то интересное.

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.