Прем'єра: Христина Соловій потрапила у «Твін Пікс» в новому кліпі

LIFESTYLE / Культура
Cosmo

Нове відео на пісню “Любий друг”, що увійшла в однойменний альбом Христини Соловій, зняли у травні в Києві. Головним задумом було відтворити атмосферу стрічки Девіда Лінча “Твін Пікс”. Крім того, у кліпі з'являються тварини, захист яких Христина активно підтримує вже давно.

Реалізував задум режисер Юрій Радковський, а партнером Христини й головним героєм кліпу став відомий канадський режисер, продюсер та актор Істан Розумний.

Таємнича атмосфера “Твін Піксу” Девіда Лінча, надихнула мене ще під час створення пісні, у її звучанні і знайшла своє логічне продовження у візуалізації. Рідність душ і їх існування у різних часопросторах - тема, яка завжди мене хвилювала. Я певна, що ця історія зрезонує у багатьох душах. Ми не завжди можемо пояснити той дивний зв‘язок, який виникає між різними, на перший погляд людьми. Шукаємо цьому пояснення, аналізуємо, звертаємось до психологів і різних “відаючих”. Існують мрійники, котрі вірять, що ми проживаємо не одне життя і маємо шанс зустріти свою рідну душу.”, - коментує співачка. 

"Сюжетна історія кліпу “Любий друг” дуже проста – було одне життя, історія дорослих вже людей, які з дитинства прожили в гармонії. Потім їх історія скінчилася й розпочалася інша – історія наших героїв, яку зіграли Христина Соловій та Істан Розумний. Це відео про спорідненість душ - про те, що ми часто відчуваємо, але не можемо пояснити словами. Мені хотілося нагадати, щоб люди концентрувались на тому що у них всередині, в душі. Що є хтось поруч, такий самий як ти. Що не треба боятися, треба кайфувати, вірити й віддавати. Що віддав – то твоє, в цьому сенс життя. Це найголовніше в кліпі.”, - відзначає режисер.

Розповіла співачка і про залучення тварин до зйомок: "Приручити лиса - означає стати йому другом. Наші лиси - не актори, а звірі, врятовані з хутряної ферми. У зйомці вони були задіяні не більше години і були самими собою. Маю надію, що людям, котрі ще купують одяг з хутра, наступного разу захочеться зупинитися й врятувати від жорстокої смерті рудого друга.”

"Захист тварин - тема, яка, перш за все, потребує розширення дискурсу. Я - артист і публічно проявляю свою позицію. Не ношу хутра, не ходжу до цирку, але при першій нагоді піду на акції uanimals. Свого кота взяла з київського притулку для тварин і рекомендую усім, хто шукає чотирилапого друга - знайти його саме у притулку, де є сотні тварин, які потребують людського тепла і турботи. Захист тварин - одне з найважливіших правил мого життя і я популяризую його серед моїх шанувальників", - також наголошує Христина.

Рейтинг / 0
3 5 1