Прем´єра: новий кліп alyona alyona підриває мережу

LIFESTYLE / Культура
Cosmo

Здається, alyona alyona має намір повторити досягнення Каньє Веста і Бейонсе з їх революційними ідеями повністю «візуальних альбомів». Дебютний лонгплей української реп-сенсації під назвою «Пушка» вийшов в квітні поточного року.  Сьогодні ми дивимося прем'єру вже сьомого (!) відео в підтримку гучного релізу.

Після низки проривних вірусних кліпів від постійного режисера Delta Arthur, Альона і її команда вирушили на пошуки нових візуальних і естетичних форм. Так, «Падло» знімав французький режисер Натан Дейзі. А звітний «Якби я була не я» вийшов і зовсім анімаційним. Це перше відео alyona alyona, в якому ми не побачимо самої Альони.

«Якби я була не я» – один із самих ефектних треків альбому, в якому швидкісний флоу Альони досягає вкрай крутого рівня можливостей голосу і техніки. Відео до цього синглу взявся зробити відомий український художник і аніматор Сашко Даниленко. У музичній індустрії його знають, як автора анімаційних кліпів для DakhaBrakha ( «Монахх) і ТНМК «Гупало Василь»).

Сашко зізнається, що музика Альони його надихає: «Коли всіх порвав перший бенгер Альони, я відчув, що в нашій галактиці народилася супернова небаченої сили й яскравості. Я би просто не зміг пройти повз і не попрацювати з нею!».

Вибір треку був не випадковий: «Мені подобається, як вона відчуває і використовує українське слово. Тому я підтримав її ідею зробити кліп саме як лірик відео, адже це прекрасний спосіб зберегти цю динамічну поезію візуально».

Сашко відзначає, що ця робота сильно відрізняється від його попередніх кліпів: «Спочатку я планував цей проект як колаборації з різними аніматорами та ілюстраторами, але в підсумку все зробив самостійно. Це пригальмувало темп роботи, але перетворило процес в експеримент і дослідження нових синтетичних візуальних інструментів».

«Пісню «Якби я була не я» я сприймаю як маніфест всіх українських жінок і визнання їх вкладу та важливості, які так часто бувають недооцінені. Відеоряд цієї роботи – це чиста імпровізація, де роль жінки показана через абстрактні образи», – робить висновок автор кліпу.

Рейтинг / 0
5 5 3