Print it: топ-5 модних принтів осені, які ти повинна спробувати

Мода / Тренд
Фото: Getty Images,
Cosmo

Кожного сезону разом з трендами на фасони, кольори й фактури змінюються тенденції і на принти. Літня палітра налічує максимально прості, класичні візерунки, переважно в пастельних відтінках. А от осінньо-зимова гама дає друге життя “тяжким” й глибоким мотивам. Ми вирішили тримати тебе в курсі новинок прийдешнього сезону і зробили підбірку трендових принтів наступної осені.

Квіти

цветочный принт 2019

На перший погляд, досить літній візерунок. Проте восени дизайнери замінюють мілкий квітковий “бум” на масивні квіти у важкій фактурі. Оксамит, шерсть, костюмна тканина й темна кольорова гама - основні критерії. Серед подіумних образів найчастіше в такій інтерпретації зустрічаються тотал-луки й пальта. Бери на замітку, якщо шукаєш костюм-двійку на осінь.

Клітинка

трендовый принт клетка

Традиційний для осені принт. Наступного сезону вигідною інвестицією буде блейзер або сукня. Від найменшої класичної клітинки до масивних асиметричних візерунків. Спробуй використати принт в сеті з речима одного кольору. Тоді обидві деталі виглядатимуть гармонічно.

Анімалістика

змеиный принт

Цей тренд давно став топовим серед весняно-літніх колекцій. Однак, якщо зараз актуальний леопард, то наступного сезону першість перейде до рептилій. І хоча тенденція проглядається серед дизайнерів у вигляді натуральної шкіри, тобі зовсім не обов’язково шукати сумку чи туфлі з крокодилячої фактури. Замінники й еко-шкіра будуть нічим не гірші.

Полоска

модные принты

Разом з тенденцією на силуети 90х повертається й тренд на полоску. Однак не масивна й груба, а тонка й ледь помітна, що найчастіше зустрічається в костюмній тканині. Світлий відтінок чи темний колір - немає значення. Головне, щоб образ нагадував епоху початку нульових.

Горох

трендоы осени 2019

Цього літа крупний контрастний горох став хітом. В осінній гардероб він перекочує з не меншою впевненістю. Проте в сезонній кольоровій гамі краще будуть виглядати мілкі структуровані цятки. Сукня або спідниця - ідеальний варіант для такого принта. Не зволікай і знайди потрібну річ серед літніх колекцій вже зараз.  

Рейтинг / 0
5 5 1