Пристебніть ремені: В Україні презентували найшвидший автомобіль в історії бренду Kia

Твоя жизнь / Lifestyle
Cosmo
12 липня у Києві відбулася всеукраїнська презентація фастбек-седана Kia Stinger. Найшвидший автомобіль в історії корейського бренду здатний розігнатися до 100 км/г менш ніж за 5 секунд і розвинути максимальну швидкість 270 км/г, забезпечуючи при цьому комфорт для п'ятьох. В Україні буде продана лімітована партія з 10 Stinger.
 
Дизайн і аеродинаміка

Майже п'ятиметровий автомобіль  виглядає дуже динамічно завдяки підкреслено довгому капоту, короткому передньому звісу і стрімкій лінії даху, скроєній за лекалами автомобілів з кузовом «фастбек». Довга колісна база, ширина не тільки наділяють автомобіль зразковою стабільністю в широкому діапазоні швидкостей, але і забезпечують простір для водія і чотирьох пасажирів.

Інженери Kia приділили пильну увагу не тільки естетиці автомобіля, але і ретельно опрацювали аеродинамічні характеристики кузова. Наприклад, прорахунок тільки однієї форми «корми» Stinger зайняв близько 4-х тижнів, при цьому задня частина кузова в результаті була звужена, за передніми колісними арками з'явилися «зябра» повітропроводів, що дозволяють знизити турбулентність повітря, яке обтікає авто з боків. 

Шасі і підвіски Stinger розробили з чистого аркуша. Для того, щоб автомобіль в повній мірі відповідав статусу справжнього Гран-Туризмо, інженери прагнули поєднати гостру керованість і комфорт в тривалих високошвидкісних поїздках.

В процесі роботи над моделлю були створені два типи підвіски. В основі обох лежить Макферсон (попереду) і багатоважільна конструкція (ззаду), при цьому базовий варіант оснащений традиційними амортизаторами, в той час як більш «просунута» версія комплектується адаптивними електронно-керованими амортизаторами. У адаптивній підвісці регулюється довжина ходу амортизаторів залежно від швидкості, кута повороту керма і ступеня натискання педалей газу або гальма.

Рульове управління оснащено електропідсилювачем, встановленим на рульовій рейці, при цьому зусилля на кермі водій може змінювати, обравши стандартний або спортивний режим.

Двигуни і трансмісія

Stinger представлений в Україні в трьох комплектаціях з двома бензиновими турбодвигунами на вибір. Стартовим є 2-літровий турбомотор, що видає 247 к.с. і 353 Нм крутного моменту. З ним Stinger розганяється до 100 км/г за 6 секунд*, при цьому максимальна швидкість становить 240 км/г*.
Найбільш повні відчуття від володіння автомобілем забезпечує V-подібний шестициліндровий твін-турбо двигун з вражаючим потенціалом: 370 к.с. і 510 Нм. З цим двигуном Stinger «розмінює» першу «сотню» за 4,9 секунди, а максимальна швидкість дорівнює 270 км/г.

Незалежно від типу двигуна фастбек комплектується 8-ступінчастою автоматичною КПП власної розробки Kia Motors, при цьому 2-літрова модель має задній привід (як опція доступна і повнопривідна модифікація), тоді як автомобіль з V-подібною шісткою повнопривідний за замовчуванням.

Детальніше ознайомитись с новинкою на цінами можна на офіційнному сайті. 

Рейтинг / 0
4 5 1