Психологія кольору: про що розповість твій улюблений відтінок манікюру

Cosmo

Ні для кого не секрет, що колір і емоції тісно пов’язані між собою. Різні відтінки часто змушують нас відчувати себе інакше. І не важливо, чи ми оновлюємо гардероб, чи обираємо відтінок манікюру, — ми підсвідомо робимо вибір на користь певних кольорів. Це може бути пов’язано з твоїми особистими вподобаннями, дитячими спогадами, емоційним станом і багатьма іншими чинниками. У будь-якому випадку, колір може сказати про тебе набагато більше, ніж ти думаєш. Скоріше гортай вниз, щоб дізнатися, що означає твій улюблений відтінок манікюру.

Чорний

Якщо ти віддаєш перевагу чорному кольору, це зовсім не означає, що ти закрита або стримана. Навпаки, чорний часто символізує силу характеру, внутрішні пристрасті і бажання.  Часто прихильниці чорного — це природжені сильні лідери.

Червоний

Що ж, червоний говорить сам за себе. У всіх цей колір викликає однакові асоціації: пристрасть, сексуальність, впевненість у собі, бажання опинитися в центрі уваги. Але червоний — це набагато більше. Дівчата, які обирають різні відтінки червоного, займають активну позицію у житті, впевнено ідуть до перемоги і прагнуть у всьому досягти успіху.

Рожевий

Перше, що приходить на думку, коли мова йде про рожевий колір, — це мрійливість, романтичність, ніжність та жіночість. І, звичайно, це і справді так. Але також дівчата, які обирають рожевий манікюр, дуже люблять фліртувати та інколи поводяться несерйозно. А ще психологи схиляються до думки, що жінки, які надають перевагу рожевому, часто глибоко в душі залишаються дітьми.

Синій

Відтінки синього викликають асоціацію зі спокоєм, мудрістю і загадковістю. Дівчата, які люблять манікюр у синіх тонах, часто дуже романтичні, мрійливі і вірять у справжнє кохання. А ще ті, хто віддає перевагу відтінкам неба, часто схильні до самоаналізу, довгих розмірковувань і меланхолії.

Зелений

Не можемо оминути один із найпопулярніших кольорів сезону. Зелений — це колір життя, природи, розквіту і рівноваги. Якщо ти надаєш перевагу манікюру зеленого кольору, це означає, що ти любиш гармонію у всіх сферах життя, надійність і стабільність. Прихильниці зеленого кольору приймають тільки ті рішення, у яких впевнені на сто відсотків.

Шоколадний

Без елегантного шоколадного відтінку не обходиться жодна модна палітра. Дівчатам, які обирають елегантний коричневий колір, дуже важлива надійність у житті. Часто вони практичні, працелюбні і готові пройти через усі перешкоди. Прихильниці коричневого кольору впевнені у собі і не бояться труднощів.

Фіолетовий

І на «солодке» ми залишили головний колір року під назвою Very Peri. Психологи вважають, що фіолетовий полюбляють дуже емоційні і чутливі люди, для яких важливо показати свою індивідуальність. Якщо у твоєму манікюрі переважають відтінки фіолетового, то, скоріше за все, ти творча людина, яка живе за своїми власними правилами, обирає свій шлях у житті і часто більше зосереджена на своєму внутрішньому світі.

Текст: Ольга Распутня

5 5 1
Спецпроекты
Реклама
Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.