Роман з одруженим: 7 ознак того, що він ніколи не розлучиться

Ты и он / Отношения
Фото: Кадр из фильма
Cosmo

Навіть серед коханок меншість хотітиме від свого партнера лише сексу. Більшість плекають у серці надію, що їхній обранець покине дружину й згодом узаконить стосунки з коханкою. Як показує практика, ці ситуації виникають вкрай рідко. Для тих, хто наважився на такого роду стосунки, важливо одразу ж розпізнати плани чоловіка. Які сигнали натякають на те, що він не розлучиться, - читай далі.

1. Він ніколи не говорить про ваше майбутнє. Такий чоловік вважає розвиток ваших стосунків неможливим. Він не думає, яким був би ваш сімейний побут, не планує зробити тобі пропозицію й, можливо, глибоко у серці досі кохає дружину. Тож якщо чоловік уникає подібних тем, це поганий знак. Таким чином, він показує, що не збирається змінювати своє теперішнє, а тим паче майбутнє. 

2. Його не цікавлять твої проблеми. Має значення лише хороший секс. А твоє життя – родичі, друзі, робота, справи… Про це він навіть не думає! Йому не потрібна ця відповідальність, тому знову ж таки тебе немає у його планах на майбутнє. Тож якщо мрієш про шлюб і створення сім’ї, задумайся – чи варто продовжувати болісний роман?

3. Він завжди знаходить тисячі відмовок. Уявімо, що ти наважилась напряму запитати партнера, чи готовий він покинути дружину заради тебе. Часто представники сильної статі у такій ситуації прикидаються жертвами обставин. Він знайде чимало відмовок, аби не йти із сім’ї: маленькі діти, непростий поділ майна, хвороба дружини тощо. І навіть у той момент, коли, здавалося б, аргументи вичерпалися, він вигадує нові причини. Чоловік-жертва годуватиме тебе обіцянками довгі роки. Так що звертай увагу на його вчинки й слова. 

4. Він уміє маніпулювати. Як тільки ти заговориш про можливість узаконення ваших стосунків, він розпочне скандал. Такий чоловік звинувать тебе в усіх смертних гріхах: що ти його не кохаєш, що змушуєш його нервувати, що з тобою неможливо будувати стосунки. І так триватиме, доки ти не проявиш ініціативу примирення. Згодом ситуація повториться по колу. 

5. У нього швидко змінюється настрій. Спалах емоцій, пристрасні поцілунки та неймовірний секс… А вже після – раптова зміна настрою і неприхована байдужість до тебе. Таке трапляється з чоловіками, які досі кохають свою дружину, але мають сексуальні проблеми з нею. Глибоко у серці їм шкода, що вони зраджують. І вмить з харизматичного мачо він перетворюється на дратівливого хлопчика, якого душить почуття провини. 

6. Він не знає, що таке ніжність. Ти не отримувала від нього зізнань у коханні, ніжних компліментів та романтичних вчинків. І це не дивина, адже партнер, який не бачить спільного майбутнього з тобою, навряд буде відкривати серце. А у свої рідкісні пристрасні зізнання він не вкладає особливого змісту. Кидати слова на вітер може кожен. 

7. Він жадібний. Дуже рідко чоловік стане просто так витрачати гроші. Хіба що ти стала коханкою мільйонера. І той краще вкладе гроші у новий проект, ніж буде витрачати на коханку. Як висновок, якщо бачиш, що в його витратах ти ніяк не фігуруєш, офіційний шлюб з ним - поняття ефемерне. 

Рейтинг / 0
4 5 7