Роздягайся! Як перестати соромитися свого тіла

Твоя жизнь / Психология
Фото: giphy.com
Cosmo

Кожній людині властива певна форма сором’язливості. Можна багато сперечатися про користь та шкоду цієї риси, але впевнені, багато хто погодиться, що у цьому питанні варто знати межі. Якщо сором’язливість переростає у нелюбов до себе та свого тіла — це вже комплекс. Та варто зауважити, що сором’язливість — не вроджена, а набута риса, а отже, ми здатні її змінювати. Як усвідомити власну унікальність та навчитися приймати себе такою, яка ти є — розповідаємо далі.

Борися зі своїми страхами. Можливо, ти боїшся роздягнутися перед своїм бойфрендом або навіть у примірочній. Та варто зрозуміти, що ми усі не ідеальні. І якщо тобі не подобається твоя талія чи стегна, це не означає, що так само вважають інші. Візьми волю в кулак і борися зі своїми страхами. Адже чоловіки люблять упевнених жінок, які будь-які недоліки перетворюють у свої переваги. Наважся на шалений вчинок — і вмить відчуєш полегшення. До прикладу, влаштуй коханому романтичне побачення й здивуй його мереживною білизною.

Турбуйся про свою шкіру. І вона тобі подякує! Не жалій зарплати на новий якісний крем і нарешті знайди час на візит до косметолога. Догляд за собою, безсумнівно, підвищує впевненість.

Тренуйся. Пам’ятаєш стрічку «Красуня на всю голову»? Головна героїня теж соромилася свого тіла, але трохи самовпевненості та вміння себе піарити зробити її господинею власної долі. Нехай її приклад тебе надихне! Позитивні зміни красуні розпочалися саме зі спортзали. Там ти не лише зможеш попрацювати над своїм тілом, а й завести нові знайомства і покращити настрій.

Зміни імідж. Можна безліч разів виправдовуватися нестачею коштів на новий одяг, але вже ні для кого не секрет, що існує безліч бюджетних способів, як оновити гардероб. Повір, якщо у тебе знайдеться бажання, стильно одягнутися можна навіть на секонді!

Будь комунікабельною. Перебороти замкнутість у собі і стати більш відкритою для світу можна, знайомлячись з новим людьми. Запишись на цікавий майстер-клас, зустрінься з друзями, яких давно не бачила, або запроси колегу на каву. Легкі розмови на різноманітні теми дозволять помітити власну кмітливість, гарне почуття гумору та харизму. 

  

Рейтинг / 0
5 5 4