Розкриваємо секрет, як насправді працюють феромони

Ты и он / Секс
Фото: ATLAS
Cosmo

Поки що мало хто з нас вірить, що за допомогою феромонів можна легко привабити об’єкт свого бажання. Однак працівники парфумерії та косметики вже давно й активно інтегрують феромони у свою продукцію. Як насправді ці речовини впливають на наше життя – розбирався cosmo.com.ua.

Що таке феромони?

Феромони – біологічно активні речовини, які виділяються спеціальними залозами. Вони впливають на поведіку та реакції, пов’язані з розмноженням. Учені поділили феромони на чотири види. Перший викликає тривогу, другий – відчуття голоду, третій застосовується для маскування, а четвертий приваблює протилежну стать. 

Відомо, що феромони здатні вироблятись і чоловічим, і жіночим організмами. Чоловічий феромон андростенон працює таким чином, що жінка починає бачити у своєму партнерові гідного обранця для продовження роду. А жіночий феромон копулін приваблює чоловіків у сексуальному плані. До того ж і у слабкої, і у сильної статі є спільний феромон андростенол, який «омолоджує» партнера в твоїх очах.

Як вони працюють? 

Феромони виділяють абсолютно всі живі організми, які мають залози. І ми реагуємо на них певним чином. До прикладу, протилежна стать відчуває збудження. Виділення феромонів у чоловіка стимулює появу цих ж речовин у жінки і навпаки. 

Цікаво, що радіус дії феромонів – два метри. Тому варто враховувати, що дія цих речовин буде ефективною лише при тісному контакті. 

Для нормального виділення феромонів достатньо дотримуватися правил гігієни двічі на день. На додаток, вироблення речовин залежиться від психічного стану, самопочуття та настрою. Тому пам’ятай, впевненість у собі – ключ до успіху у звабленні чоловіків. 

Де містяться феромони?

Окрім твого організму, феромони містяться у косметичних засобах, наприклад, кремах, гелях для душу, парфумах, лосьйонах. Їх також додають у декоративну косметику. Варто зауважити, що феромони – лише спосіб збільшити власну привабливість та впевненість в очах партнерах. Але повністю на них краще не покладатися. 

Феромони у косметичних засобах

Продавати продукцію з природніми людськими феромонами суворо заборонено. Але науковці навчилися замінювати їх штучними компонентами – осмоферином та осмофероном. За ефективністю вони не поступаються природнім варіантам. 

Косметика з такими феромонами вважається не дешевою, оскільки окрім цих речовин, до її складу входить безліч інших домішок та афродизіаків. Однак дозволивши собі такий дорогий продукт, зрозумієш, що його вистачить надовго. Якщо обереш менш вартісний варіант, можеш натрапити на підробку. 

Парфюм с афродизиаком, YESforLOV 

Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 5