Розумний тренд: як smart–технології покращують наше повсякденне життя

Cosmo

Smart-технології — потужний тренд останніх років. Важко перелічити всі ті пристрої, які в останні роки раптово «стали розумними». «Розумнішають» гаджети, автомобілі, квартири, будинки й навіть цілі міста. Це і не дивно, адже розумні технології спрощують роботу, дозволяють виходити за рамки обмежень, забезпечують ефективне споживання ресурсів і впливають на розвиток цілих міст і громад.

Сучасні реалії змінюють наше сприйняття предметів, що нас оточують, а запити та вимоги споживачів постійно зростають. Техніка вже не може бути просто технікою — вона має бути максимально комфортною у використанні та покращувати якість нашого життя. Колись справжнім проривом була поява побутового окропу, здатного нагріти одразу ціле відро. Однак сьогодні звичайні водонагрівачі вже здаються такими нудними та примітивними, особливо в порівнянні з більш сучасним обладнанням, наділеним більш розширеним функціоналом. Наприклад, щоб можна було інтегрувати водонагрівач у систему «розумного будинку», він і сам повинен мати не лише «інтелект», а й набір певних опцій. І такий прилад нарешті з`явився на ринку — це електричний водонагрівач преміумкласу VELIS LUX PW ABSE DRY WIFI від Ariston, який має багато переваг. На прикладі цього приладу розглянемо, що «вміють» електричні водонагрівачі та наскільки вигідно їх використовувати.

1. Сучасний дизайн

Дизайн електричного водонагрівача від Ariston розроблений італійським дизайнером Умберто Палермо (Umberto Palermo), вирізняється елегантним оздобленням, високоякісними матеріалами з гладенькою поверхнею та новими естетичними елементами, які підкреслюють його високотехнологічне оснащення. Прилад має великий рідкокристалічний дисплей із сенсорними кнопками на панелі керування, індикатор чотирьох рівнів гарячої води та індикатор готовності до подавання води, що дозволяє зручно і легко керувати своїм водонагрівачем.

2. Займає мінімум місця

Завдяки компактній та плоскій формі корпусу, а також глибині всього 27 см, прилад поміститься навіть у невеликій ванній кімнаті. Крім того, встановлювати водонагрівач можна і горизонтально, і вертикально. Це дозволить ефективно використовувати простір, у тому числі у невеликих квартирах із суміщеним санвузлом.

3. Економить енергію

У багатьох водонагрівачах використовується звичайний термостат, який вимірює температуру лише приблизно. Робота ТЕНу у таких водонагрівачах відбувається постійно на максимальній потужності, і через це часто перегрівають воду вище заданих параметрів. Таким чином, витрачається зайва електроенергія, а ТЕН витрачає свій ресурс, працюючи постійно на пікових навантаженнях.

Velis виключає подібне і тим самим знижує навантаження на мережу. Користувачі можуть легко встановлювати та змінювати температуру приладу,  при цьому водонагрівач запускає роботу ТЕНу при підігріві не на повну потужність, а на стільки, скільки необхідно, щоб підігріти воду на 1, 2, 3 або більше градусів. Крім того, можна використовувати функцію ECO EVO, яка запам`ятовує звички користувачів та подає гарячу воду саме тоді, коли це потрібно, водночас максимально збільшуючи енергоефективність.

Завдяки цим режимам та функціям Velis економить на 25% більше енергії та наших витрат, одночасно сприяючи сталому майбутньому нашої планети.

4. Керується дистанційно

Головна фішка нагрівачів нового покоління — можливість керувати ним на відстані. Velis підключається до домашньої мережі Wi-Fi, а за допомогою додатку Aqua Ariston NET можна керувати приладом, перебуваючи на будь-якій відстані: в тій же кімнаті, в сусідньому районі або на іншому кінці світу. За допомогою програми можна регулювати температуру та потужність, заощаджуючи кошти, а також визначати графік роботи, активувати різні функції та отримувати інформацію про результати роботи приладу. 

5. Швидке гаряче водопостачання

Velis здатен подавати на 16% більше гарячої води. Завдяки повністю електронному управлінню виріб може нагрівати воду всередині бака до відмітки 80°C в той час, як інші вироби з механічним управлінням можуть працювати лише за температури 70 - 75°C. Крім того, в деяких моделях водонагрівачів Velis є режим подвійної потужності, що дозволяє швидше підігрівати воду для прийняття душу. 

6. Безпечність та довговічність

Гарантійний термін експлуатації баку становить 7 років. А повна гарантія на водонагрівач від Velis — 2 роки. Пристрій оснащений емальованим шаром титану, який забезпечує захист від корозії, подряпин та вапняного нальоту. Додатковою перевагою водонагрівача є наявність сухого ТЕНу — нагрівального елементу, встановленого у водонагрівачі, і який ізольований від води спеціальною колбою. Внаслідок цього вони прослужать вам у 2-3 рази довше, ніж їхні попередники — мокрі ТЕНи. А ще це і додаткова економія вашого бюджету.

Завдяки електронній системі управління, наявності пристрою захисного відключення і системі ABS, пристрої забезпечують надійний захист вас і ваших близьких. У разі появи несправності або виникнення проблем на інтерфейсі виробу з‘являється повідомлення про помилку і він автоматично вимикається.

Таким чином, електричні водонагрівачі є справді продуманими та безпечними у використанні приладами у порівнянні зі звичними для нас простими баками, яким раніше не було альтернативи. Такі прилади дозволяють раціонально розподіляти свої витрати, одночасно піклуючись про навколишнє середовище та заощаджуючи сімейний бюджет, готують чисту та безпечну воду тоді, коли вона дійсно потрібна і дозволяють зберігати її завжди теплою.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

5 5 2
Спецпроекты
Реклама

ТОП-гаджет осени: IQOS VEEV — первый мини-вейп от IQOS

Осень — время новых коллекций, долгожданных кинопремьер и презентаций гаджетов.

Технологичность и баланс: как умные устройства Samsung помогают достичь эффективности и гармонии

Системы «Умный дом» и экосистема устройств Samsung Galaxy. Что это такое и как работает?

Loading...

На размер больше: редакция тестирует гибридный кроссовер Volvo XC60

Соединить высокие требования к комфорту, практичность и передовые технологии у шведского автопроизводителя Volvo получается на отлично. Автомобильный редактор Cosmopolitan Елена Заяц протестировала гибридный кроссовер Volvo XC60 и осталась под впечатлением.

5 причин вибрати ноутбук з OLED-екраном від ASUS

Неймовірно реалістичні кольори, на 70% менше шкідливого синього світла і не тільки.

Тест-драйв редакции: чем хорош гибридный кроссовер Volvo XC40

Компактный гибрид для города – практичное решение, а если это шведский Volvo XC40 – то вдвойне. Автомобильный редактор Елена Заяц рассказывает о своих впечатлениях.

Подпишись на новостную рассылку Cosmo

Палитра весны: съемка на смартфоны Samsung Galaxy S21/S21+

Утонченный и эргономичный дизайн, трендовые оттенки весны 2021 — флагманские смартфоны Samsung Galaxy S21 и Galaxy S21+ можно полюбить не только за эффектный внешний вид, но и за возможности, которые они дарят.

5 причин полюбити Subaru Forester вже зараз

Технологічність, безпека, ідеальний дизайн

Гороскоп

На высшем уровне: чем удивил новый Mercedes-Benz S-Class

В декабре в Украине представили новый Mercedes-Benz S-Class — эти автомобили всегда задают планку в классе представительских седанов, к тому же являясь самыми продаваемыми на рынке. 

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

LIFESTYLE / Технологии
Это интересно

Звездный тест-драйв: Лера Бородина, Полина Неня и другие лидеры мнений тестируют новые технологичные приборы Miele

В неформальной обстановке героини рассказали, какие особенности внес карантин в их домашнюю жизнь, и поделились полезными лайфхаками.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.