Рух HeForShe та українські дизайнери долучилися до діалогу про права людини

Мода / Fashion news

Глобальний рух солідарності HeForShe, заснований ООН Жінки у 2014 році, спільно з Ukrainian Fashion Week презентують проект, в рамках якого представники української fashion-індустрії долучаться до діалогу про права людини.

Дизайнери та дизайнерки у колаборації з художниками та художницями створили образи, натхненням для яких став рух HeForShe, тема ґендерної рівності і свободи вибору. У проекті взяли участь найуспішніші fashion-бренди України: BEVZA, Lake Studio, LITKOVSKAYA, FROLOV та ARTEMKLIMCHUK, а також відомі художники та ілюстратори: Вова Воротньов, Маша Шубіна, Анатолій Бєлов, Марія Гаврилюк та Марія Ралемська. 

5 образів будуть презентовані у перший день Ukrainian Fashion Week. Гості Тижня моди зможуть побачити результат співпраці учасників та учасниць проекту у спеціальному корнері HeForShe в Мистецькому Арсеналі 1-6 вересня. 

Також на підтримку проекту команда HeForShe створила відеоролик, в якому найвідоміші українські дизайнери та дизайнерки роздумують про важливість досягнення ґендерної рівності та роль fashion-індустрії у цій боротьбі.

Учасники проекту «HeForShe + UFW: ґендерна рівність в моді» висловили свою позицію стосовно рівних прав та можливостей для усіх людей, а також підтримки глобального руху солідарності HeForShe. Автором відео став Сергій Моргунов, оператор, режисер та фіналіст цьогорічного Fashion Film Festival Kyiv. 

Рейтинг / 0
5 5 2