Shape of you: обираємо білизну під тип фігури

Мода / Гид по стилю
Фото: instagram@savagexfenty
Cosmo

Нема нічого краще, за хороший комплект білизни. Якісний і красивий, він додає плюс сто до настрою, впевненості і карми. Аби не звести на нівець ті бали, комплект повинен бути зручним і правильно підібраним конкретно під тебе. Тому давай розбиратись, яка білизна потрібна саме тобі, а чого краще позбутись.

Пишні форми

Якщо природа нагородила тебе розкішними формами, необхідно з особливою увагою обирати бра. Його первинна функція - це підтримка й фіксація грудей.

  • Найкращий варіант: бюстгальтери з широкою перегородкою між чашками. Тоді навантаження на спину суттєво зменшиться. Також важливо аби бретелі були міцними й в міру широкими.
  • Не можна: бюстгальтери без кісточок або з тонких матеріалів. Сітка - не варіант. Також бандо або коригуючі фігуру топи. Вони перешкоджають нормальному кровообігу.

Нижню частину комплекту варто обирати з високою посадкою. Уникай мережива й синтетичних матеріалів. Для особливих випадків надавай перевагу поясу і панчохам, а не коригуючим комплектам.

белье для большой груди
Victoria`s secret

трусы с высокой посадкой
Love stories

пояс для чулков
Keosme

Золота середина

Другий-третій - це універсальний, з позиції бюстгальтерів, розмір. Тут пасуватимуть і балконет, і класичний, і бандо. Головне, як завжди, хороша фіксація.

  • Найкращий варіант: бра з хорошим каркасом (тримає форму) і на кісточках. Можеш обирати як відкриті, так і закриті моделі, в залежності від одягу.
  • Не можна: бра з пуш-апом. В тебе і так прекрасні груди. Їх природна форма й розмір - це найбільш пропорційний варіант, що створює ідеальний силует.

Трусики обирай із середньою посадкою. Сліпи чи бразильяни будуть в самий раз. До речі бери на замітку, спортивні моделі або труси-шорти пасують лише високим дівчатам з довгими ногами.

трендовіе модели бра
Oysho

базовые модели трусов
H&M

кружевные трусы
Victoria`s secret

Акуратна форма

Маленькі акуратні груди - це крута можливість переміряти усі трендові нині моделі білизни. Тонкі матеріали, зручні форми й безшовні моделі, всі вони створені спеціально для тебе. Дуже сексуально.

  • Найкращий варіант: зручний бюстгальтер, що повторить форму твоїх грудей. Це можуть бути і бавовняні м’які комплекти, і варіанти з сітки чи мережива (синтетикою не зловживай). Також тобі підійдуть і пуш-ап моделі (однак пам’ятай, правильну циркуляцію крові ніхто не відміняв).
  • Не можна: бра на силіконових основах для відкритої спини.

На мініатюрних або худих дівчатах гарно виглядає спортивна білизна. Також пасуватимуть стрінги, але твій гінеколог скаже, що чим рідше, тим краще.

белье из сетки
Zhilyova lingerie

спортивные трусы
Calvin Klein

сексуальное белье
Bordelle

Рейтинг / 0
5 5 2