Ще коротше: як підібрати стрижку-каре під форму обличчя

Красота / Волосы
Фото: Getty Images
Cosmo

Перш ніж наважитися на нову стрижку, варто врахувати форму свого обличчя і структуру волосся. І хоча стилісти не мають універсальних варіантів, протягом останніх років вони все частіше виводять каре на першу сходинку. На їх думку, серед різновидів цієї стрижки кожна дівчина може знайти щось для себе. Тому ми вирішили розібратись, яке саме каре пасуватиме тобі ідеально. 

Овал

Прийнято вважати, що овальна форма обличчя — універсальна в усіх аспектах. Саме їй пасують будь-які зачіски. Отож можеш експериментувати. Спробуй класичне, боб, або із чілкою. Всі вони досить трендові нині, тому не пошкодуєш.

Трикутник

Ідеальною стрижкою для трикутної форми обличчя є каре з косим чубчиком. Ця зачіска візуально звужує лоб і розширює нижню частину обличчя.

Квадрат

Головне завдання володарок квадратного обличчя — звузити його. Щоб пом’якшити різкі ліні, варто надавати перевагу довгій стрижці, яка приховує вуха. Зверни увагу на каскад. Він звужує чоло.

Коло

Аби балансувати коловидну форму обличчя, потрібно створити ілюзію довжини, зробивши об’єм у зоні маківки. Гарний вигляд матиме також помітний об’єм біля скронь. За бажанням, скорегувати форму допоможе густа чілка.

Груша

Щоб врівноважити риси такого типу обличчя, варто створити об’єм навколо чола. Небажано стригти волосся надто коротко, а особливо в зоні вух. Візьми на замітку довгу й густу чілку — пряму або косу.

Видовжене обличчя

Щоб обличчя не здавалось надто довгим, підстрижи коротку чілку. Допоможе додати обличчю повноти густий вкорочений боб.

Текст Даша Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 6