Що подивитися ввечері: 5 захопливих міні-серіалів

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадры из сериалов
Cosmo

Чимало глядачів не готові на довготривалі стосунки із серіалами, які розтягнулися на 10 сезонів. Саме для таких кіноманів було створено захопливі міні-серіали, які закохують у себе з першого погляду. Ми відібрали ТОП-5 найкращих і впевнені, що ти подивишся їх на одному диханні.

Патрік Мелроуз

Вихід: 2018 рік

Кількість серій: 5

Британсько-американськийміні-серіал з Бенедиктом Камбербетчем у головній розповідає про чоловіка на ім’я Патрік, який звик жити на широку ногу. Він завжди відвідує найгучніші вечірки, п’є дороге віскі, проводить ночі з різними жінками. Але з віком Патрік розуміє, що уся ця розкіш – лише спосіб забути про непросте дитинство.

Американська історія злочинів: Убивство Джанні Версаче

Вихід: 2018 рік

Кількість серій: 9

Продовження серіалу «Американська історія злочинів» освітлює одну із найзагадковіших справ американської поліції про вбивство легендарного дизайнера Джанні Версаче. Головний герой серіалу – серійний вбивця Ендрю К’юненен, жертвою якого став Джанні.

Гострі предмети

Вихід: 2018 рік

Кількість серій: 8

Головна героїня – журналістка Камілла Прікер. Вона повертається у рідне місто, аби написати матеріал про шокуючі вбивства дівчат-підлітків. Уже забуті місця та колишні знайомі занурюють Каміллу в жахливі спогади минулого. І усі нитки подій приведуть її до болючої розв’язки.

Що знає Олівія?

Вихід: 2014 рік

Кількість серій: 4

У серіалі йдеться про вчительку математики Олівію Кіттерідж, яка разом зі своїм чоловіком проживає у провінційному містечку Кросбі. Вона сувора і обожнює критикувати усіх довкола. Через це нерідко страждають її чоловік та вже дорослий син.

Мілдред Пірс

Вихід: 2011 рік

Кількість серій: 5

Здавалося, життя Мілдред Пірс – ідеальне. У неї красень-чоловік, любляча донька та затишна оселя. Однак із часом сімейні будні перетворилися на пекло. Чоловік став тираном, не давав їй спокою і навіть підіймав руку. У повному відчаї Мілдред вирішила покинути негідника і врятувати собі життя.

Рейтинг / 0
5 5 12