Що про стосунки принца Гаррі та Меган Маркл говорить мова тіла: думка експерта

Звезды / Новости
Фото: Getty Images
Cosmo

Британського принца Гаррі та його дружину Меган Маркл сміливо можна назвати однією з найобговорюваніших пар сучасності. Здавалося б, їхні стосунки у всіх на виду: нескінченні поїздки, виходи у світ, благодійна робота… Але цікаво, що відбувається “за лаштунками” сімейного життя цих двох?

Експерт зі стосунків Джейн Грір аналізувала мову тіла герцогів Сассекських протягом останніх місяців і готова розповісти, що насправді відбувається між Гаррі та Меган.

1. Вони були на одній хвилі із самого початку. “Для події герцоги Сассекські вбралися в одяг однакового кольору. Так, на це була поважна причина, та все ж вони обоє обрали саме темно-синій. Це символізує схожість ідеалів та цілей. Варто звернути увагу й на те, що Гаррі та Меган не вперше демонструють couple look, обираючи речі схожих відтінків”, - поділилася думкою Джейн.

2. Вони думають в однаковому напрямку. Хоча на фото Гаррі та Меган не крокують нога в ногу, що в деяких випадках може вказувати на непорозуміння, експерт зауважує, що у них однаковий вираз обличчя. А це означає, що подружжя перебуває в гармонії.

3. Вони пасують один одному. Цього разу Грір наголошує на тому, як Гаррі та Меган дивляться один на одного. Експерт зі стосунків вважає, що усмішка Меган та уважний вираз обличчя Гаррі є ознаками взаєморозуміння та комфорту.

4. Він - сильний та надійний чоловік. На світлині Гаррі йде перед Меган, і це є символом його лідерства у стосунках. Він прокладає шлях для їхньої сім’ї, не боячись взяти на себе відповідальність й усі тягарі, які може підготувати життя.

5. Вона - його підтримка. Поклавши руку на спину Гаррі, Меган Маркл доводить, що є тотальною опорою для свого чоловіка.

6. Але вона не у всьому покладається на нього. За словами експерта, у цьому випадку Гаррі, як завжди, повів себе як джентльмен. Він переконався, що Меган, вийшовши з машини, йде поруч із ним. І хоча вона крокує трохи позаду (через високі підбори й вагітний животик), цього разу герцогиня не поклалася на чоловіка. Вона не схопилася за його руку, як це робить у більшості випадків. 

7. Вони завжди знаходять час для особистих моментів. Грір вивчала мову тіла герцога та герцогині й під час їхньої прогулянки в Редвуді, у Новій Зеландії. Закохані мають щасливий вигляд, адже зробили офіційну заяву про вагітність Меган лише декілька днів тому. Усе на цьому фото вказує на те, що пара перебуває у своєму ідеальному світі.

8. Він вміє її заспокоїти. Протягом екскурсії містом Гаррі мав впевнений у собі вигляд. Герцог завжди знає, як потрібно поводитися на публіці і простягає руку підтримки своїй дружині. Меган помітно нервує, намагається не виражати емоцій обличчям й разом із тим радіє підтримці коханого.

9. Він завжди пам’ятає про неї. Тримаючи її за руку, обіймаючи за талію та навіть привселюдно цілуючи, Гаррі нагадує Меган про те, що він - поруч. Це дуже важливо для неї, зважаючи на негативні чутки, що постійно кружляють навколо її персони.

10. Їхній шлюб справді міцний, тож хейтерам варто вгамуватися. “Сценічний прийом на цій світлині свідчить про те, що вони дуже близькі. Погляньте, вони обіймаються так, що між ними не помітний простір. І це перед великою аудиторією! Зрозуміло - вони не збираються приховувати кохання один до одного”, - стверджує експерт. 

 Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 12