Що робити, якщо немає українського ефірного мовлення та доступу до Інтернету?

Cosmo

Російські окупанти, повністю неспроможні до ведення бою на землі, регулярно атакують цивільну інфраструктуру з повітря, блокують мирні українські міста, навмисне створюючи гуманітарну катастрофу, а також роблять ставку на психологічний тиск. Зокрема, ворог прагне позбавити українців зв`язку і джерел достовірної інформації про ситуацію на фронті, і викликати хаос фейковими вкидами у власних каналах комунікації та пропагандистських ЗМІ.

Що робити, якщо у твоєму населеному пункті не працює українське ефірне мовлення і немає доступу до Інтернету? Інструкціями ділиться Центр протидії дезінформації при РНБО України з посиланням на Державну службу спеціального зв`язку та захисту інформації України.

1. Якщо не працює українське ефірне телебачення, стежити за новинами можна на YouTube чи в додатку «Дія». В цьому ж застосунку та на безкоштовному інтернет-приймачі https://radioplayer.ua/ працює українське радіо.

2. Якщо відсутній доступ до Інтернету, дивитися телебачення безкоштовно можна на супутнику, адже сигнал було розкодовано в перші дні війни. Для цього достатньо супутникової антени та супутникового ресивера.

3. Ті, у кого немає ні обладнання, ні Інтернету, можуть дізнаватися новини з українського радіо на приймачах, що працюють на середніх хвилях. Ловіть сигнал у 1278, 1404, 873 та 657 кГц.

Зберігай собі ці інструкції і дізнавайся лише достовірну інформацію з українських ЗМІ!

Раніше ми писали про те, як підключитись до національного роумінгу, якщо мобільний зв`язок від твого оператора не працює.

5 5 2
Фото: Pixabay
Спецпроекты
Реклама

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Loading...

Українські захисники, які перебувають на Азовсталі, просять про допомогу Ілона Маска

«Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити», — пише український захисник Сергій Волина. 

Росіяни розтрощили автомобілі з українськими номерами біля місця евакуації маріупольців у Нідерландах

«Допоки не будуть скасовані візи для росіян, в Європі не буде спокою нікому», — зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Як перевірити, чи прослуховує ворог ваш телефон: інструкція

Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: окупанти, які наразі мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, можуть прослуховувати телефони українців.

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.