Що таке гаряча йога і чи допомагає вона худнути?

Здоровье / Фитнес
Фото: Getty Images
Cosmo

Якщо прагнеш схуднути до літа, але не готова до виснажливих тренувань у спортзалі, гаряча йога стане ідеальним варіантом. Чим корисний цей вид спорту, та чому його так полюбляють голлівудські зірки - дізнавайся далі.

Що таке гаряча йога? 

Бікрам-йога або гаряча йога прийшла до нас з Індії. Свою назву вона отримала завдяки творцю Бікраму Чоудхурі, який практикував її з перших років життя. Нині бікрам-йога популярна і в Америці, і в Європі. Особливість таких тренувань заключається в тому, що вони відбуваються у приміщенні, нагрітому до 40 градусів. 

Користь бікрам-йоги

1. Гаряча йога провокує велику втрату ваги. Через високу температуру у приміщенні спалювання калорій прискорюється. Тож це чудовий спосіб позбутися целюліту та подарувати тілу розкішні форми. 

2.  Оскільки протягом заняти ти будеш багато пініти, із організму виводитиме чимало токсинів і шлаків. 

3. Бікрам-йога допомагає позбутися стресу і налагодити роботу нервової системи після виснажливих робочих буднів. 

4. Цей вид йоги особливо корисний для швидкого відновлення травм різної тяжкості.

5. Після довгого перебування у нагрітому приміщенні твоє тіло стане більш гнучким, а це означає, що вправи на розтяжку пройдуть не так болісно, як зазвичай.

Протипоказання

Гарячою йогою заборонено займатися людям із судинною дистонією, серцевими хворобами, варикозом, захворюванням нирок та особам, які чутливо реагують на зміну температур. До того ж експерти радять відвідувати заняття бікрам-йоги після обіду або ввечері, адже після ранкового тренування організм не може швидко повернутися до звичного ритму. 

 Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 8