Що таке релфі, та навіщо тобі спільні фото з бойфрендом

Ты и он / Отношения
Фото: Gettyimages
Cosmo

Термін «селфі» добре знайомий нам усім. А ось що таке релфі, та чому це поняття важливо знати саме жінкам – розбирався cosmo.com.ua.

Слово «релфі» походить від англійського relations – стосунки. Тому релфі – це фото пар, які цілуються або обіймаються, і самостійно знімають себе за допомогою смартфона. Цим інтимним моментом вони залюбки діляться з усім світом на сторінках у соцмережах. Думаємо, ти вже неодноразово робила релфі самостійно або ж бачила їх у своєму мікроблозі.

Чи потрібно робити релфі, а головне чи варто їх показувати громадськості – пояснив американський науковець Бенджамін Лі. Згідно з його дослідженням, результати якого були опублікованими у науковому блозі «Science of Relationships», для оточуючих релфі – це абсолютний доказ того, що у пари здорові та щасливі стосунки. Тож такі фото роблять тебе й твого бойфренда симпатичнішими в очах інших.

Бенджамін запевняє, якщо пара публікує релфі, люди схильні вірити не тільки у її безхмарні стосунки, а й у те, що цей зв’язок справді міцний. Ідеалістичні релфі підвищують соціальний статус кожного з партнерів. Єдиний нюанс – не перестаратися. Світлини та підписи до них мають бути не надто милими, адже це буде дратувати спостерігачів. 

Релфі показують, що ти не тільки здатна любити і робити щасливою іншу людину, а й що сама заслуговуєш таких привілеїв у стосунках. А отже, ви такі гарні й добрі люди. 

Цікаво, що згідно з останніми опитуваннями, люди, у яких є домашні улюбленці здаються усім більш привабливими, ніж ті, у кого їх немає. Тепер науково доведено, що таке ж приємне враження справляють чоловіки. Готуйся робити більше фото з коханим та маленьким другом, адже, схоже, це найкращий спосіб завоювати довіру та любов оточення.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 4