Що трапиться, якщо їсти авокадо щодня, як Вікторія Бекхем?

Красота / Тело и лицо
Фото: Getty Images
Cosmo

Весь світ вражений молодістю і красою британської дизайнери Вікторії Бекхем. У свої 45 зірка має підтягнуту шкіру і витончену фігуру. Вона веде активний спосіб життя, займається улюбленим спортом і стежить за своїм харчуванням.
Нещодавно ЗМІ облетіла новина про те, що у щоденному раціоні Вікторії Бекхем є аж три авокадо.

Дизайнерка вважає, що саме цей продукт забезпечує сяяння її шкіри. І не дарма! Авокадо — рідкісний скарб серед фруктів: він багатий корисними жирами, вітаміном Е, який так необхідний нашій шкірі, а також є чудовим доповненням смачних страв. Навіть якщо тобі здається, що три авокадо на день — це забагато, не обов’язково постійно їсти його сирим. Із авокадо можна приготувати неймовірне гуакамоле, яке смакуватиме тобі на сніданок, а також безліч оригінальних салатів та навіть млинців. 

Аби ти дізналася більше про те, що трапиться з твоїм тілом, якщо їсти авокадо щодня, ми підготували добірку із п’яти переконливих пунктів. Візьми на замітку!

1.Зменшення ваги. Здається, що висока кількість жиру, яка є у складі авокадо, не може зменшити вагу. Та здатність авокадо впливати на наше схуднення вже доведене наукою. Оскільки продукт є ситним, після його вживання ти не відчуваєш голоду довгий період часу. Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Nutrition Journal, люди, які страждають від зайвої ваги, позбулися бажання шкідливого перекусу аж на 5 годин після вживання авокадо. 

2.Покращення зору. У складі авокадо містяться такі нутрієнти, як лютеїн та зеаксантин, які борються з ранньою втратою зору. Оскільки ми проводимо чимало часу перед монітором та гаджетами, це справжній must have у нашому раціоні. 

3. Сильне волосся. Ті ж самі нутрієнти, які позитивно впливають на наш зір, слугують головними захисниками волосся від контакту з ультрафіолетовими променями. Але це ще не все! Одне авокадо на день забезпечить твоєму організму аж 20% необхідної дози вітаміну Е. Саме він бореться з вільними радикалами, які деформують структуру тканин.

4.Захист серця. Корисні жири, якими насичене авокадо, позитивно впливають і на здоров’я серця, а точніше — знижують ризик серцевих приступів і рівень поганого холестерину у крові. В авокадо також містяться певні антиоксиданти, які проводять профілактику у кровоносних судинах. 

5.Гарний настрій. Регулярне споживання авокадо допоможе стабілізувати не лише твоє здоров’я, а й емоційний стан. Відомо, що люди страждають на депресію чи різку зміну настрою через нестачу калію в організмі. А цим компонентом й може похизуватися авокадо.

Даша Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 7