Що відбудеться з тілом після масажу сухою щіткою

Красота / Тело и лицо
Cosmo

Популярність масажу сухою щіткою не вщухає вже давно. У мережі знайдеш купу інформації про те, що щітка з натуральних волокон чудово бореться із цилюлітом, покращує роботу лімфатичної системи, позбавляє токсинів та покращує стан шкіри. Чи справді це так —  давай розбиратися разом.

instagram@riche.cosmetics 

Чому насправді сприяє масаж?

Масаж сухою щіткою — це насамперед покращення роботи лімфатичної системи. Сама лімфа, як і кров, знаходиться у судинах. Тому її нормальний колообіг сприяє роботі кровоносної системи, яка в свою чергу транспортує необхідні імунні клітини й живильні речовини по всьому організму. До того ж вона допомагає боротися з токсинами. 

Дерматологи зауважують, масаж сухою щіткою справді сприяє лімфообігу. Проте масштаби цього впливу значно перебільшені. Якщо людина страждає на таке захворювання, як лімфедема, суха щітка у лікування не допоможе. А от зняти ороговілий шар шкіри, покращити її тонус —  цілком реально. 

Як правильно робити масаж?

Особливо обережними з жорсткою щіткою рекомендуємо бути володаркам чутливої шкіри. Бо надто жорсткі ворсинки можуть пошкоджувати верхній шар шкіри. На додаток, є ризик виникнення акне та розповсюдження екземи. Тож роби масаж повільно і не частіше одного разу на тиждень.

Текст: Даша Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 3