Що відбувається з тілом, коли ти їси шоколад?

Тело / Здоровье
Фото: Getty Images
Cosmo

Шоколад не шкодить шкірі

У 2015 році вчені Університету Ньюкасла в Австралії дійшли наступного висновку: не існує жодних доказів того, що шоколад викликає акне. Річ не у какао-бобах, а в цукрі, якого в шоколаді досить багато. Та якщо їсти його в міру і гіркий чорний — проблем не виникне.

Шоколад бореться із застудою

У 2009 році у British Journal of Cancer було опубліковано статтю про те, як чорний шоколад зміцнює імунну систему. Він стимулює процес детоксикації організму, допомагаючи позбавитися кашлю та застуди. 

Шоколад заповільнює старіння

Науковці Корнельського університету в Нью-Йорку понад три роки тому зробили сенсаційне відкриття. Було виявлено, що їжа, багата антиоксидантами, здатна захистити мозок від речовин, які викликають деменцію (втрату пам’яті, пов’язану зі старінням). До таких продуктів увійшов і шоколад. 

Шоколад захищає наше серце

У 2015-му ЗМІ облетіла радісна новина. Після 12 років вивчення гастрономічних звичок людей вчені університетів Абердина, Менчестера та Кембриджа вчені довели, що шоколад може суттєво знизити ризик серцевих нападів. Відомо, що люди, які з’їдають 100 г шоколаду на день, на 23% рідше страждають від інсультів та інших серцево-судинних хвороб, ніж усі інші. 

Шоколад позитивно впливає на нашу розумову діяльність

Шоколад — джерело магнію. Саме цей мінерал необхідний для нормальної роботи нашого мозку. Три-чотири шматочки шоколаду підвищують концентрацію уваги та покращують пам’ять. Про це ще сім років тому було написано у журналі Neurology.   

Рейтинг / 0
5 5 8