Щоденна проблема, яка вбиває твій секс

Ты и он / Секс
Фото: Getty Images
Cosmo

Більшість із нас зізнається, що після безсонної ночі почувається, як вичавлений лимон. 5-6 годин сну недостатньо для того, щоб повноцінно відпочити. Ми вже знаємо, як недосипання впливає на пам’ять, когнітивні навички, психічне здоров’я. Та все більше психологічних досліджень фокусується на тому, як недостатня кількість сну впливає на розвиток стосунків – від сексуальної близькості до вирішення сімейних питань. Нижче прочитаєш декілька аргументів, які доводять негативний вплив недосипання на статеве життя.

1. Недосипання – ворог флірту. Успішність флірту, а особливо у стосунках, які тільки розпочинаються, зазвичай залежить від чуттєвого сприйняття ситуації, впевненості у собі та хорошому почутті гумору. Якщо ти не виспалась як слід, не допоможе навіть кофеїн. Кокетливий настрій, наче вітром здуло!

2. Відпочивші люди завжди мають привабливий вигляд. Постійна нестачу здорового сну понижує відсоток захопливих поглядів у твою сторону. Це доводить нещодавній експеримент шведських психологів, які фотографували опитаних після безсонної ночі та після 8-годинного сну. Знімки оцінували незнайомці. 

3. Недосипання провокує конфлікти. А їх же можна запобігти, якщо нормально відпочивати! Дані лабораторних спостережень американських психологів доводять, що недостатня кількість сну спонукає появу частих сварок у парах, а також вперте небажання приймати близько до серця переживання партнера, що унеможливлює примирення. 

4. Здоровий сон сприяє хорошому сексу. І це науковий факт! Сексологи в один голос заявляють, що жінки, які сплять 8 годин на добу, більш чутливі до збудження ерогенних зон, ніж ті, хто не відпочиває. Цікавий нюанс в оптимізації сексуального життя, чи не так?   

Рейтинг / 0
4 5 6