Скорпіонам присвячується: все, що треба знати про найсексуальніший знак зодіаку

Твоя жизнь / Психология
Фото: Getty Images
Cosmo

Скорпіони (народились в період з 23 жовтня по 21 листопада) належать до водної стихії разом з Раками і Рибами. Хоча, погоджуємось, інколи вони — чистий вогонь. А все через емоційність, мексиканську драму і періодичні зміни настрою, які є невід’ємними супутниками Скорпіонів по життю. Їх творча натура повна сюрпризів. Тому давай розбиратись, які ж насправді ці таємничі, впевнені в собі й неймовірно сексуальні Скорпіони.

Загальна характеристика

Емоційні, творчі і цілеспрямовані, Скорпіони піддаються впливу Плутона і Марсу. Обидві планети вважаються символами влади й багатства, тому представники цього знаку часто досягають успіхів у кар’єрі і мають природні задатки до керівництва. До речі, про керівників. У Скорпіонів гостре відчуття справедливості, що дозволяє їм грамотно вирішувати будь-які конфлікти. Вони хороші наставники і вправні боси. Влада Скорпіонів не лякає. Вони навпаки часто користуються впливом, аби покращити життя всім довкола.

Яскраво виражені сторони

Пристрасність

Скорпіони досить емоційні. Через це їх часто помилково відносять до вогняних знаків. Свої думки й ідеї вони звикли виражати творче. Це допомагає їм по справжньому любити свою роботу. Щиро горіти справою усього життя — питання честі для скорпіонів. В стосунках пристрасть дозволяє їм уникати рутини й бути цікавим партнеру навіть через багато років. Погодься, цей скіл ми б всі запозичили в них.

Допитливість

Чим заплутаніше і таємничіше історія, тим більший азарт у Скорпіонів. Їх природна допитливість в купі із пристрастю часто вимикає відчуття страху (хоча в особливо критичних ситуаціях інстинкт самозбереження не покидає їх). Скорпіонам доволі легко дається навчання й освоєння нових скілів. Особливо, якщо вони зацікавлені в цьому. В точних науках проявляють себе так само гарно, як і в творчих напрямках.

Стратегічне мислення

Скорпіони — хороші начальники. Проте досягають успіхів у кар’єрі не лише завдяки своїй емоційності. Більшість представників цього знаку наділені стратегічним мисленням. Якщо перед ними стоїть ціль, вони досягатимуть її покроково. Детально продумуючи план, Скорпіони знають, що, коли і як треба зробити. В цьому їх перевага перед іншими знаками. Виваженість думок і холодний розум — основні критерії їх стратегії.

Найбільші захоплення скорпіонів

Містицизм

Ноу, ноу. Мова не про окультні обряди і привороти. Просто Скорпіонам подобається розбиратись в суті речей. Особливо, коли ця суть не пояснюється традиційними методами. Іншими словами, Скорпіони полюбляють психологію, мають добре розвинену інтуїцію і деякий романтизм.

Кар’єра

Для Скорпіонів важливі не лише результати, а й сам процес. Як власне і в сексі. Тому кар’єрна драбина ніскільки не лякає представників цього знаку. Головне, аби вони дійсно любили свою професію. В такому випадку будь-яка мрія стає лише питанням часу.

Медитація

Це — крутий спосіб спілкування із собою. Завжди впевнені у своїх поглядах, Скорпіони полюбляють проводити час наодинці, тому медитацію використовують як емоційну розрядку. Існує думка, що через свою енергійність їм важко сконцентруватись, однак трохи практики і Скорпіони зможуть пізнати дзен.

Perfect match

Представники водних знаків (Скорпіони, Риби, Раки) добре ладнають між собою. Проте серед трьох лідерство належить скорпіонам (нерідко в такій компанії вони перетягують на себе ковдру). А от з Тільцями часто виникає пристрасний зв’язок. Вони схожі за темпераментами, тому в бізнесі, як і в сексі, у них повна ідилія. Також схожість є і між Скорпіонами й Овнами. Ці двоє підкоряються однаковим планетам і часто думають в схожому напрямку.  

Рейтинг / 0
5 5 5