«Сім місяців тому я дізналася, що у мене рак»: Яніна Соколова розповіла про боротьбу зі страшною хворобою

Звезды / Новости
Фото: instagram.com/yanina_sokolova
Cosmo

Учора телеведуча та журналістка Яніна Соколова приголомшила мережу відвертим зізнанням – у неї діагностували рак. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Ні, це не монтаж. Саме так я виглядаю зараз. Сім місяців тому я дізналася, що у мене рак. За сім місяців я його поборола. Публічне і реальне життя часто дуже конрастне. Поки суспільство обсмоктувало скандальний ефір з Приходько у листопаді, який ми записали заздалегідь, я лежала у реанімаціі, під’єднана до апаратів, нашпигана катетарами по всьому тілу і з дірками у животі. За цей час я пережила 30 променевих терапій і 4 курси хіміотерапіі, як наслідок, я втратила волосся, брови, вії, у мені мінус пару органів, але величезна любов у серці», – написала журналістка.

Янина Соколова

Не зважаючи на складнощі, Яніна весь час продовжувала працювати, і зараз вирішила створити мультимедійний проект «Я, Ніна» для людей, які також страждають від онкологічних захворювань.

«За ці 7 місяців я зрозуміла що таке справжня дружба, любов і жертовність. І те, що наше суспільство не готове співіснувати, а держава не завжди готова надати прийнятні умови життя і лікування для таких як я. Мені 35. І я хочу наступну частину свого публічного і непублічного життя присвятити темі, яка поглинула мене зсередини. Я хочу допомогти українцям, хворим на рак полегшити життя і бути…щасливими. Навіть у цей кепський період».

Янина Соколова новости

Браво, Яніна!

Рейтинг / 0
5 5 7