Sos: топ-5 модних проблем і як їх вирішити

Мода / Гид по стилю
Фото: Getty Images,
Cosmo

З нами, дівчатами, трапляється всяке. І блискавка на сукні розійдеться, і вино на білій сорочці опиниться. Ну а про те, скільки підборів було зламано у невдалий момент, годі й казати. І хоча подібні конфузи зовсім не смертельні, виходити з таких ситуацій треба вміти. Тому ми зробили для тебе шпаргалку з п’яти SOS-ситуацій і лайфхаки для їх реабілітації. 

Фарба на одязі

Тут відлік йде на хвилини. Чим швидше ти почнеш ліквідовувати фарбу, тим краще.

  • Способів багато, від розчинників до прання на високих температурах. Зважай на тип тканини і фарби, або звернись до хімчистки.
  • Якщо все ж врятувати одяг не вдалось, просто скористайся ситуацією і домалюй інші плями. Пам’ятаєш трендовий принт літа тай-дай? Існують навіть окремі сервіси з нанесення фарби на одяг. Тому не засмучуйся і зроби улюблену річ ще яскравішою.

Стрілка на колготках

До болю знайома ситуація, правда?

  • Мама з дитинства вчила: крапля лаку для нігтів і проблема вирішена. Однак лайфхак підійде тільки якщо стрілка у невидимій зоні і ти все ще вдома (хоча у такому випадку краще просто заміни колготки).
  • Коли ж проблема трапилась на публіці і змоги купити нову пару в тебе немає, просто зніми їх (у вбиральні і так, щоб ніхто не бачив, звісно).

Вино й інші напої

Аби пляма не стала частиною образу, треба якомога швидше її запрати. Зроби це обережно, використовуючи серветки (найкраще тканинні) і мило:

  • Оброби ділянку локально і не розтирай її до неможливості. Змий і промокни паперовим рушником. Почекай, поки висохне. Як тільки з’явиться можливість, відразу закинь постраждалий одяг в пральну машину.

“Ключовий” ґудзик

Інколи на блузах або сукнях-сорочках “відлітає” ґудзик на рівні декольте. Ситуація не з приємних, особливо, якщо розріз перестав бути розрізом і тепер твоє бра можуть побачити всі.

  • Перший спосіб реанімувати ситуацію - звичайна шпилька. Защипни сорочку зсередини так, щоб не було видно жодних несправностей.
  • Інший варіант - переодягти блузу задом наперед. Так люблять носити сорочку зірки street style, тому цей план Б перевірений і надійний.

Порвались улюблені джинси

Інколи в житті доводиться падати (в прямому, а не переносному сенсі). Головне звісно - це не травмуватись, адже порвані джинси завжди можна відремонтувати. Загалом, в тебе два виходи:

  • Якщо катастрофа не великих масштабів, то вправна кравчиня легко перетворить дірку на потертості, ніби так треба. Але повторюємо, довіряти таке можна тільки професіоналам.
  • Коли вже ти серйозно “зійшла з небес на землю”, згадай про техніку “печворк”. Ультрамодний тренд, який дуже легко повторить знову ж таки вміла майстриня. Ідеї для натхнення шукай в колекціях брендів Ksenia Schnaider і Gasanova.   
Рейтинг / 0
2 5 2