SPA-процедури, які варто спробувати влітку

Красота / Тело и лицо
Фото: instagram/_hollyt
Cosmo


Одним із найгарячіших трендів літа 2019 залишається максимальна природність і здорова шкіра. Серед різноманітних способів турботи про своє тіло ми обрали найбільш особливий - SPA-процедури. Саме вони подарують твоєму тілу любов і турботу в період пляжного сезону.

Які саме процедури можна спробувати цього літа – читай у нашому матеріалі. 

1. Гідротерапія. Влітку наше тіло активно втрачає вологу. Саме тому ми постійно чуємо пораду - потрібно щодня випивати більше 2 л води. А якщо ти доповниш це правило гідротерапією, шкіра обов’язково тобі подякує. Що мається на увазі? Гідротерапія передбачає своєрідний SPA-детокс. За допомогою суперзволожуючої косметики та антистрес-програм твоє тіло зможе контролювати свій водний баланс. 

2. Ультразвукове очищення. Якщо поки що не збираєшся у відпустку і проводиш спекотний сезон у мегаполісі, важливо подумати про очищення шкіри. Оскільки механічне очищення проводити не рекомендується, зважся на ультразвукову процедуру. До того ж цей вид очищення можна провести перед поїздкою на море – тоді засмага лягатиме рівномірно, і шкіра ні в якому разі не буде лущитися. Процедура передбачає використання ультразвукового скраберу та охолоджуючої маски, що заспокоє шкіру. 

3. Обгортання. Втомилась від стресу на роботі? Більше не можеш знаходитися під пекучим сонцем? Влаштуй собі релакс, записавшись на процедуру обгортання тіла. Ароматні та живильні компоненти глибоко проникнуть у шкіру і наситять її енергією та красою. 

4. Лімфодренаж. Якщо ти часто літаєш у різні країни світу або страждаєш на варикоз, ця процедура стане справжнім рятівником. Протягом спеціального обгортання стимулюється притік крові, тож в кінцевому результаті маєш шанс трохи схуднути!

5. Енергетична ванна. Влітку не варто забувати й про внутрішню гармонію. Енергетична ванна з ефірними оліями покращує пам’ять, зосередженість і дає можливість розслабитись. На додаток, процедура стимулює кровообіг, покращує самопочуття у спекотну пору, а також допомагає позбутися декількох зайвих кілограмів. 

 Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 3