Спорт, мистецтво і мода об'єднались для успіху нашої збірної на Олімпійських іграх в Токіо

Твоя жизнь / События
Cosmo

В Національному художньому музеї України відбулось відкриття виставки, присвяченої унікальному проєкту Intertop Ukraine, Національного олімпійського комітету України та Namu, мета якого надихнути на перемоги наших спортсменів на літніх Олімпійських іграх 2020 у Токіо.

На честь XXXII літніх Олімпійських ігор компанія Intertop Ukraine випустить колекцію мерчу, до якої увійдуть футболки, присвячені олімпійським видам спорту, з авторськими принтами — творами відомих українських художників, серед яких: Назар Білик, Артем Волокітін, Люся Іванова, Алевтина Кахідзе, Саша Курмаз, Макс Пастушенко, Маша Рева, Микола Толмачев, Леся Хоменко та дизайнери seri/graph Женя Полосіна та Анна Іваненко.

Ці роботи будуть представлені в рамках спеціальної виставки у Namu (дизайнерка експозиції — художниця Катя Лібкінд), яка діятиме з 23 листопада до 6 грудня. Її відкриття зібрало легендарних українських спортсменів і команду художників, які працювали над принтами, що стало втіленням головної ідеї, яку Intertop заклав в основу проєкту, — об'єднати енергію спорту, мистецтва і моди, щоб зарядити нашу Олімпійську збірну для яскравих перемог у Токіо наступного року.

Колекція надійде у продаж в мережу магазинів Intertop, сайті, а також буде доступна всім гостям Національного художнього музею України в березні 2020 року. Так, купуючи цю колекцію, кожен українець і українка зможуть не тільки продемонструвати свою позицію вболівальника, а й фактично підтримати наших спортсменів, адже частина прибутку від продажу буде перерахована на підтримку олімпійської збірної України.

«Intertop вже давно опікується розвитком українського спорту, і разом з екологічною програмою — це стратегічні напрямки корпоративної соціально відповідальності компанії. Ми є партнером Федерації легкої атлетики України, а минуло року почали співпрацю з Національним олімпійським комітетом України, — коментує Валерія Толочина, директорка з маркетингу Intertop Ukraine. Для цього проєкту ми об’єднали зусилля з Namu, щоб команда митців передала свій запал нашій збірній перед найважливішим спортивним заходом світу — Олімпійськими іграми 2020 року».

«Подібні ініціативи дуже важливі для нашого суспільства, адже привертають увагу до сфери спорту, мистецтва, моди. У кожного українця буде чудова нагода приєднатися до нашої Олімпійської сім’ї, відчути олімпійський дух й підтримати наших спортсменів», — відзначив Президент НОК України Сергій Бубка та подякував за ініціативу компанії Intertop та художникам, які долучилися до цього проєкту.

Юлія Литвинець, генеральна директорка Namu: «Проєкт «Вболіваю, бо…» об’єднав сучасних художників, представників клубу Леви музею, українських спортсменів, які відстоюватимуть честь України на Олімпійських іграх 2020 у Токіо. Об’єднувати — функція, притаманна сучасному музею. Цікаво, що в колекції Національного художнього музею України ми вже маємо цілу низку творів, пов’язаних із темою спорту: 1920-ті роки «Борці» М. Епштейна, 1930-ті «Футбол у Червоній армії» Г. Черкашина, «Юнак-фізкультурник» і «Дівчина-фізкультурниця» О.Павленко, «Стрілецький гурток» С. Йоффе, «Футбол» І. Клименка, 1980-1990-ті — «Заслужений майстер спорту, олімпійська чемпіонка Віра Місевич» В. Присталенка, «Київський футбол» В. Рижиха. Отже, традиція триває. Сподіваємося, за підтримки збірної сучасних художників Національна олімпійська збірна України виборе у Токіо ще більше медалей, ніж зазвичай».

Гостей заходу пригощали напоями від партнерів Latinium и Моршинська.
  

Теги: INTERTOP, спорт
Рейтинг / 0
3 5 1