Спорт-шик: обираємо форму для спортзалу, пробіжок і йоги

Мода / Гид по стилю
Фото: instagram@adrianalima
Cosmo

Худнути треба не з понеділка, а з нової спортивної форми. Протестували на собі, і тобі радимо. Пам’ятай, для фітнесу, йоги, кросфіту й пробіжок в парку завжди є ідеальний комплект одягу, що зробить тренування ще приємнішим (ну або хоч трошки полегшить його). Тому якщо ти вже придбала абонемент до спортзалу, пропонуємо тобі обрати й нову спортивну форму. 

Для бігу

Пробіжки на свіжому повітрі набагато ефективніші ніж в спортзалі. І не лише через велику кількість кисню. Природній ландшафт забезпечує зовсім іншу постановку стопи, тому навантаження на м’язи в рази більше.

Взуття: це - найголовніший елемент твого луку. Для бігу потрібно обирати моделі на хорошій товстій підошві з підвищеною п’ятою. Амортизацію забезпечить пориста гума. Плюс зверни увагу на особливості своєї ноги. Про дизайн теж не забувай. Кроси повинні мотивувати тебе.

Одяг: для пробіжки потрібно обирати з позиції терморегуляції. Якщо бігаєш влітку шорти й бра або топ з хорошою фіксацією будуть ідеальним варіантом. Якщо осінній сезон - вітрова куртка й легінси. Зазвичай спортивні бренди пропонують сети якраз для бігу. Тому обрати буде легко.


Adidas


Oysho


Nike

 

Для спортзалу

В спортзалі багато різного роду активностей. В залежності від твоїх вподобань обирай комплекти або комбінуй окремі елементи з різних сетів. Якщо займаєшся з великими вагами, ти обов’язково повинна мати пояс (спортивний для фіксації спини) і рукавички для грифу.

Одяг: тут все залежить від виду фізичних навантажень. Проте основна формула єдина: зручні легінси, шорти чи велосипедки і майка, футболка або топ. Обов’язковий елемент - правильне й зручне бра. Тільки для спорту. Ніяких кісточок, мереживних комплектів й утяжок.

Взуття: для спортзалу варто обирати комплекти з якісного матеріалу. Верх кросівок повинен пропускати повітря. Підошва, в свою чергу, має бути рельєфною (щоб уникнути ковзання). У взутті ти повинна стояти впевнено й комфортно рухатись.


Nike


Oysho


Women secret

Для йоги

Той, хто каже, що йога - це не важко, ніколи її не практикував. Ми з тобою знаємо, як після чергового асану відчуваєш кожен м’яз. Плюс висока концентрація і правильне дихання. Тому щоб вільно себе почувати обирай лише ті речі, які тобі до вподоби.

Одяг: під час йоги тобі не повинно нічого заважати. Ніяких тісних майок й топів з ефектом пуш-ап. Тільки комфортний одяг, який стане другою шкірою.

Взуття: зазвичай йогою займають босоніж. Але для професіоналів й досвідчених прихильників існують спеціальні шкарпетки з відповідним покриттям.


Women secret


Nike


nike

Рейтинг / 0
5 5 1