Справжнє диво: ефірна олія, що бореться з акне

Красота / Тело и лицо
Фото: instagram.com/taylor_hill
Cosmo

Боротьба з висипаннями – справжня проблема, позбутися якої неймовірно складно. Та ми дізналися більше про чудодійний еліксир, який допоможе боротися з акне – олію чайного дерева. Саме вона має чудові дезінфікуючі, антибактеріальні та заспокійливі властивості. Олія проникає глибоко у пори, дезінфікує їх і, як наслідок, висушує прищик.

Застосовувати олію чайного дерева можна трьома способами: 

1. Як зволожувальний засіб. Перш за все вмий обличчя теплою водою. Це допоможе відкрити пори. На ділянку висипу нанеси трохи крему, а згори – краплю олії чайного дерева. Ретельно втри інгредієнти у шкіру. Увага – не потрібно наносити олію на усе обличчя. Адже вона сушитиме не тільки прищик, а й усю шкіру. Найкращий варіант – змішувати її зі зволожувальним кремом, який не закупорює пори і живить шкіру. 

2. Як скраб для обличчя. Змішай 1 ст. л. цукру, 1 ст. л. оливкової олії та 1-2 краплі олії чайного дерева. Нанеси суміш на обличчя й бережно промасуй круговими рухами. Через 5 хв. вмийся холодною водою. Скраб допоможе позбутися мертвих частинок шкіри і очистити пори. Головне, впевнись, що використовуєш якісну оливкову олію. Варіант із домішками може погіршити стан шкіри. 

3. Як засіб для вмивання. Змішай невелику кількість засобу для вмивання (до складу якого не входять олії) із 1 краплею олії чайного дерева. Масуй обличчя, поки суміш не вспіниться. Через хвилину вмийся водою кімнатної температури. Таким чином, олія чайного дерева проникне у закупорені пори, висушить і очистить їх. Регулярне виконання цієї процедури гарантує, що ти забудеш про акне. Зауважмо, важливо упевнитись, що використовуєш якісний зволожувальний крем після вмивання.   

П.С. Перед використанням олії чайного дерева краще переконатись, що у тебе відсутня алергія на нього.

Рейтинг / 0
5 5 10