Співачка Луна презентує новий альбом «Транс»

LIFESTYLE / Культура
Cosmo

Екстатичний грув і стилістично точні синт-пасажі з відгомонами до епохи «тру рейву». Новий альбом співачки Луна натхненний клубним андеграундом. Саме слово «транс» служить тут подвійний метафорою. Транс, як стан. Глибоке занурення у внутрішній світ поза навколишнього нас хаосу. І, разом з тим, явний натяк на стилістичний вектор нових пісень.

«Хочеться, щоб на концертах був розрив. У 2014 році я вперше побувала в київському клубі Closer і дуже надихнулася електронною музикою»,  —  Луна. 

Разом з тим, «Транс» — це місток до нового клубного проекту Христини та її незмінного саунд-продюсера Саші Волощука. Так, сингл «Лепестки», записаний під впливом від музики Faithless, спочатку був задуманий як демо для нового проекту, але в кінцевому рахунку потрапив в новий альбом Луна. «Лепестки» — один із лейтмотивів нового альбому, який, втім, не можна назвати концептуальним. Це скоріше компіляція з пісень нового періоду в кар'єрі співачки. Тут є місце еклектиці. Життєстверджуюча «Пальмира», гіпнотичний номер «Лунные гипнозы», аскетичний сінтвейв «Осторожно».

«Транс» — це альбом, в якому почуття кристалізуються через музику. Історія про розуміння простих життєвих істин, власних принципів і цілей.

«Мій перший альбом — це страждання через кохання, драма, жертовність, Другий —  бажання вирватися і знайти свій острів свободи. Третій альбом — це романтика, закоханість, політ душі. А четвертий — він про пошук стабільності і мій шлях до саморозвитку. Змінюються обставини життя, разом з ними змінюються і теми пісень», —  робить висновок Луна.

Новий альбом Луна «Транс» вже доступний для покупки і стрімінга. 11 жовтня співачка вперше представить його наживо на сольному концерті в Києві. Концерт пройде в кіностудії ім. Довженка.

Рейтинг / 0
4 5 1