Stand with Ukraine: 5 неймовірно красивих колекцій українських брендів

Cosmo

Katimo

Створена в умовах воєнного часу, під звуки сирен та під загрозою ракетних обстрілів, ця колекція стала символом чистоти, непорушності духу та майбутньої перемоги. Ця колекція — своєрідний маніфест гедонізму, спонука до щасливого та свободного життя. Її основний меседж про те, що слід святкувати життя кожен день та не берегти нічого для особливого випадку.

O.Taje (Siyai)

O.Taje презентує патріотичний дроп «Сила. Правда.Воля», сповнений символізму і любові до України. В його основу лягли три фундаментальних базиси, а кожна річ у колекції — уособлення цих принципів, як і кожен українець, який несе в собі силу, правду і волю.

Патріотичний дроп сповнений національними символами, у ньому багато жовтого і блакитного – головних кольорів сезону не лише для українців, але й всього світу. Водночас, речі у колекції не виглядають«сувенірними» — лаконічні й універсальні моделі стануть чудовим доповненням повсякденного гардеробу.

Kachorovska

Все, що ми хочемо сказати від імені бренду — це те, що життя великої країни в центрі Європи за останні роки зробило квантовий стрибок в усіх без виключення сферах життя. І зараз ми продовжуємо його робити в умовах найстрашнішої біди — війни. З нею ми змінюємося назавжди. Без жалю, але з гордістю і надіями.

Колекція взуття та одягу, яку ми запустили у продаж в поточних умовах — результат роботи потужностей українського виробництва і розробки українського дизайну світового рівня. Колекція доступна до продажу на нашому сайті, ми доставляємо її по всьому світу.

Jul

Нова колекція — це одночасно ретроспектива тієї України, яку ми знаємо і любимо, вдячність тій сильній Україні, якою вона є зараз, та очікування нової, переродженої України, яку ми полюбимо ще сильніше, хоча й здається, що сильніше вже просто неможливо. 

Весняна колекція складається з трьох великих секцій — суконь, костюмів з брюками та спідницями на вибір, верхнього одягу. І звичайно, в колекції присутня традиційна для JUL велика група трикотажних виробів. Окремої уваги заслуговує привіт з Одеси — лонгслів і футболка з фотографіями маяка й Санжійки.

One By One

Від початку війни бренд встигає не лише відшивати бронежилети та одяг для військових, а й радувати клієнтів речами з патріотичними мотивами. Колекція постійно поновлюється футболками та світшотами з уже крилатими цитатами та у двох найулюбленіших кольорах всіх українців.

5 5 4
Спецпроекты
Реклама
Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Замість брюк: 5 стильних леггінсів, які доповнять твій гардероб навесні 2022

Цей комфортний вид одягу здобув нове дихання та незвичні варіації.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.