Ставка на класику: 9 сумок на всі часи, які варто встигнути придбати в період знижок

Мода / Тренд
Cosmo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений woolberrybags (@woolberrybags)

На літніх розпродажах знижки досягли максимуму. Щоб ти не витратила весь бюджет на непотрібні покупки, зроблені поспіхом, пропонуємо в першу чергу звернути увагу на речі, які прослужать тобі не один сезон, а саме – сумки.

Лаконічна класика

Сумка – аксесуар, який з тобою кожного дня: на навчанні, роботі чи прогулянці. Тому у твоєму арсеналі в першу чергу має бути класична модель підходящого розміру. Наприклад, компактна сумка українського бренду The Wings з короткою ручкою, місткий шопер бренду Vis чи шкіряна поясна міні-сумка Zapalo.

тренды сумки осень 2019

Сумка The Wings, ціна зі знижкою 1432 грн

тренды сумки 2019

Сумка Vis, ціна зі знижкою 3750 грн

тренды сумки 2019

Поясна сумка Zapalo, ціна зі знижкою 1080 грн

У подорож та на спорт

Активним та спортивним дівчатам не обійтися без спортивного аксесуару. Рюкзаки, як от у брендів Resin і Remade, можна носити в місті або відправитися з ними у коротку подорож Україною чи за кордон. Додатково візьми з собою стильну бананку з повсті Woolberry, в яку зручно покласти документи та гроші.

тренды сумки 2019

Рюкзак Resin, ціна зі знижкою 2160 грн

тренды сумки 2019

Рюкзак Remade, ціна зі знижкою 2280 грн

тренды сумки

Бананка Woolberry, ціна зі знижкою 790 грн

Цікавої форми

Сумки незвичайної форми тримаються в трендах вже декілька сезонів поспіль. Віддай перевагу геометричним аксесуарам — круглим сумочкам, прямокутним чи моделям у формі трапеції. Такі можна знайти в українських брендів The Wings, Blackwood і Ryadom. Цікава фурнітура буде плюсом.

тренды сумки 2019

Сумка The Wings, ціна зі знижкою 1112 грн

тренды сумки 2019

Сумка Blackwood, ціна зі знижкою 4400 грн

тренды сумки 2019

Сумка Ryadom, ціна зі знижкою 1350 грн

Ці сумки та інші речі зі знижками до 70% можна знайти 10-11 серпня на Десятинній, 12, де «Всі. Свої» зберуть на маркеті «Великі знижки» 180 українських брендів.

Рейтинг / 0
4 5 8