Ставок біля посольства росії у Вільнюсі пофарбували у криваво-червоний колір

Cosmo

Ставок біля посольства росії у Вільнюсі пофарбували у криваво-червоний колір у рамках акції протесту проти війни рф в Україні. Під час перфомансу «кривавий» ставок перепливла литовська плавчиня, олімпійська чемпіонка Рута Мейлутіте. За словами організаторів акції, серед яких журналістка Берта Тілмантайте та фотографиня Неринга Рекашюте, кривавий колір символізує відповідальність росії за вчинення військових злочинів в Україні, а виступ плавчині — необхідність продовжувати боротьбу, незважаючи ні на що. 

«Перфоманс «Перепливаючи» є закликом до дій на підтримку українського народу, що зіштовхнувся із геноцидом, який вчиняє росія. Це заклик не залишатися нейтральними перед обличчям війни. Заклик брати активну участь у захисті життя, свободи та демократії українського народу, який Росія катує, ґвалтує та вбиває.

Важливо не заціпеніти перед жахливими картинами масових вбивств українців та їхнього болю. Здавалося б, нескінченні жахи, які росія приносить на українську землю, не повинні стати нормою. Коли країни, такі як Німеччина, не активізуються й не запроваджують адекватні санкції проти агресора, обираючи гроші замість людей, важко не втрачати надію. Тому дуже важливо, щоб ми продовжували діяти: поширювали правдиву інформацію, волонтерили, протестували, жертвували та тиснули на наші уряди, щоб вони вжили заходів», — написала Нерінга Рекашюте.

Представники поліції зазначили, що акція протесту погоджена з інспекторами з охорони природи, а фарба — екологічно чиста і не шкідлива. 

5 5 3
Фото: instagram.com/neringarekasiute
Спецпроекты
Реклама
Loading...

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Українські захисники, які перебувають на Азовсталі, просять про допомогу Ілона Маска

«Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити», — пише український захисник Сергій Волина. 

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Росіяни розтрощили автомобілі з українськими номерами біля місця евакуації маріупольців у Нідерландах

«Допоки не будуть скасовані візи для росіян, в Європі не буде спокою нікому», — зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Гороскоп

Як перевірити, чи прослуховує ворог ваш телефон: інструкція

Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: окупанти, які наразі мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, можуть прослуховувати телефони українців.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.