Переможниця конкурсу молодих дизайнерок від «Активіа» виграла 100 000 гривень

Твоя жизнь / События
Promotion
Cosmo

У середу, 13 березня, в готелі Hilton у Києві відбулась церемонія нагородження переможниці конкурсу для молодих дизайнерок від ТМ «Активіа». П’ятеро найкращих з-поміж 70 учасниць конкурсу боролись за перемогу та головний приз у розмірі 100 тисяч гривень на розвиток власної справи.

Переможницею конкурсу стала Ольга Райх з Вінниці – вона представила парео, у якому адаптувала елементи дизайну бренду «Активіа». Грошовий приз Ольга планує інвестувати у власну студію дизайну, яку відкриє у Києві. Нагороджувала молоду дизайнерку відома телеведуча та амбасадор бренду «Активіа» Маша Єфросиніна.

Конкурс молодих дизайнерок від бренду «Активіа» був запущений в рамках соціального проекту Франко-української торгово-промислової палати (CCIFU) – «Створено жінками». Проект «Створено жінками» має на меті підтримку жінок, які нещодавно створили власну справу в Україні. Мета конкурсу від бренду «Активіа» – підтримати жіноче підприємництво та розвиток fashion-індустрії в Україні. 

До складу журі конкурсу увійшли: Марі Брюан, виконавчий директор Франко-української торгово-промислової палати; Тетяна Шевроле, голова спілки «Business woman» та генеральна директорка «Global Distribution» (L’Occitane, Caudalie); Соня Забуга, головна редакторка ELLE Україна; Наталі Алькер, голова журі та генеральна директорка «Данон» в Україні; Світлана Шукаєва, бренд маркетинг-менеджер та медіа-менеджер «Данон» в Україні.

Promotion
Рейтинг / 0
4 5 1